Łukasz Szewczyk27.11.2020 (12:05)brak komentarzy

Komediowy serial "Cztery wesela i pogrzeb" w HBO GO i HBO3 (wideo)

• Czworo przyjaciół z Ameryki spotyka się po kilku latach na weselu w Londynie. Po niespodziewanej wolcie przed ołtarzem, życie wszystkich bohaterów zmienia się diametralnie.
• Serial "Cztery wesela i pogrzeb" to serial komediowy nawiązujący do hitu filmowego z lat 90.
Serial "Cztery wesela i pogrzeb"
Maya (Nathalie Emmanuel), młoda dyrektorka ds. komunikacji, pracuje na rzecz kampanii senatorskiej w Nowym Jorku. Kiedy pewnego dnia dziewczyna otrzymuje zaproszenie na ślub od swojej koleżanki ze szkoły, obecnie mieszkającej w Londynie, postanawia zostawić za sobą zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne, i rusza w podróż do Anglii. Tam ponownie nawiązuje kontakt ze starymi przyjaciółmi i niespodziewanie zostaje rzucona w sam środek ich osobistych kryzysów. Wszystkich bohaterów czeka burzliwy rok, podczas którego znajdą nową miłość i poznają ból rozstania. W serialu zobaczymy, jak zaczynają i kończą się związki, miłość rodzi się i wypala, będziemy świadkami pewnego politycznego skandalu i poznamy kulisy londyńskiego życia towarzyskiego. Naturalnie nie zabraknie w nim także tytułowych czterech wesel i.... pogrzebu.
W serialu "Cztery wesela i pogrzeb" występują: Nathalie Emmanuel , Nikesh Patel, John Reynolds, Rebecca Rittenhouse, Brandon Mychal Smith, a także Andie MacDowell oraz Dermot Mulroney.

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Mindy Kaling, Tracey Wigfield, Richard Curtis, Jonathan Prince, Matt Warburton, Howard Klein z 3Arts Entertainment, Charlie Grandy, Tristram Shapeero oraz Charles McDougall (odcinki 1 oraz 2). Serial wyprodukowany został przez MGM Television oraz Universal Television.Premiera serialu "Cztery wesela i pogrzeb" (Four Weddings and A Funeral) zaplanowana została na 1 grudnia w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji. Premiera na antenie HBO3 odbędzie się 31 grudnia w postaci sylwestrowego maratonu od godziny 20:00.

Serial liczy 10 odcinków.