Łukasz Szewczyk30.11.2020 (12:39)5

Rekordowe ponad 1 mln złotych odszkodowania za piractwo telewizyjne. Jest wyrok!

• Zapadł wyrok w głośnej sprawie mieszkańca powiatu krakowskiego, który zajmował się procederem nielegalnego udostępniania sygnału płatnych platform telewizyjnych (tzw. "sharing").
• Oskarżony musi naprawić wyrządzone szkody i zapłacić pokrzywdzonym - Canal+ Polska oraz Cyfrowemu Polsatowi - kwotę ponad 1 miliona złotych. to rekordowa kwota w historii walki z procederem sharingu w Polsce.
• Mężczyzna został skazany również na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres trzech lat. Wyrok jest prawomocny.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Tyle pieniędzy mają że by mogli dać na jakieś cele charytatywne!
 8  
Płaciłem za abonament około 200 złotych. Trzy lata temu wykupiłem sobie abonament na trzy lata za 23 złote. Wszystko działa idealnie. Nagrywanie mam z pendrive, bo to stary dekoder openbox. Wszystkie kanały premium plus KSW za free. Tylko wiecie co w tym jest najlepsze? Przychodzi piątek wieczór i nie ma na tych kanałach co oglądać. Tak już od dwóch lat. W weekend nic nie obejrzysz.
 12  
Juz widzę jak spłaci 1 mln, co bzdurny wyrok od razu pchający kolesia w następne wałki bo z normalnej pansji nawet odsetek nie spłaci.
 6  
@tracer11 jakbyś przeczytał to byś wiedział, że tyle miał na koncie i mu to zarekwirowano
 4  
ciekawe
 0