Łukasz Szewczyk01.12.2020 (14:34)3 komentarze

Nowe kanały Home TV i TVC już nadają

• Od grudnia 2020 roku na polskim rynku telewizyjnym pojawiły się nowe kanały Home TV HD oraz TVC HD.
Nowe kanały Home TV  i TVC już nadają
W ramówce kanały Home TV HD znalazły się programy związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem oraz programy kulinarne. Dla widzów przygotowano także poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo. W ofercie pojawią się także serie dokumentalne, które wprowadzą widzów w świat dynamicznie rozwijających się rynków nieruchomości, a eksperci z dziedziny designu przekażą cenne informacje i praktyczne instrukcje.
W ramówce znajdą się również programy kulinarne, w których widzowie będą mogli zobaczyć m.in. domowy wyrób wędlin czy serów. Jak przekonuje nadawca, dzięki Home TV widzowie odkryją w sobie pasję do ogrodnictwa, a także zainspirują się do zmian swojego najbliższego otoczenia, jakim jest dom. Jak mawia stare przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Kanał Home TV HD pojawił się w miejsce TVR. Stacja będzie dostępna w ofercie Platformy Canal+, Orange TV, UPC Polska, Vectra, Multimedia, Toya, Netia oraz w wybranych rejonach Polski w naziemnej telewizji cyfrowej.


Z kolei TVC HD to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu będzie miała wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów.

Stacja stawia także ba widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety. Wśród nich "Kabaretowy szał", czyli dawka humoru od znanych polskich zespołów kabaretowych. Ponadto, w ramówce kanału znajdzie się serwis informacyjny INFO TVC, który pokaże najważniejsze newsy z centrum Polski. Późnymi wieczorami TVC zaprosi widzów na pasmo z kultowymi filmami i serialami. W grudniu na antenie będą emitowane westerny, komedie oraz kino kung-fu.

Kanał TVC pojawi się w miejsce NTL Radomsko i dalej będzie dostępny na platformach satelitarnych (Cyfrowy Polsat oraz Canal+) a także w Orange TV, UPC Polska, Vectra, Multimedia, Toya, Netia oraz w naziemnej telewizji cyfrowej w wybranych rejonach Polski.

Komentarze (1 - 3 z 3)

TVC to może maiło być TVWC :) ...kiedy te sieci kablowe zaczną wyrzucać takie gnioty, których nikt nie ogląda.
 6  
Tylko w sieci UPC Polska kanał jest w wersji SD bo nie mają dekodera HD pod ten kanał by go rozesłać na polskę.
Poprostu uspcaling wersji HD do SD...
Masakra !!!
 4  
Jedyne co warto oglądać na TVC to starsze filmy po 22 - Za to mają u mnie plus.
 0