Łukasz Szewczyk01.12.2020 (14:40)16 komentarzy

Główne kanały informacyjne w listopadzie: Najwięcej zyskuje TVN24, duży wzrost Polsat News

• W listopadzie 2020 roku główne kanały informacyjne ponownie notują wzrosty oglądalności
• Liderem pozostaje TVN24 z największym wzrost oglądalności
Główne kanały informacyjne w listopadzie: Najwięcej zyskuje TVN24, duży wzrost Polsat News
W listopadzie 2020 roku liderem wśród telewizji informacyjnych w Polsce jest TVN24. Kanał oglądało średnio ponad 429,6 tys. widzów (6,05 proc. udziału), zajmując szóste miejsce wśród najpopularniejszych kanałów TV w Polsce. W porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej stacja notuje wzrost o 136,1 tys. widzów.
Z kolei TVP Info oglądało średnio 302,2 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 4,26 proc. Kanał notuje wzrost o 48,1 tys. widzów w ujęciu rocznym. Stacja plasuje się na siódmym miejscu wśród Top 20 stacji TV.

Z kolei kanał Polsat News oglądało średnio ponad 164,6 tys. widzów (2,32 proc.). Stacja zanotowała w wzrost o ponad 79,4 tys. widzów w ujęciu rocznym. Jednocześnie stacja znalazła się na jedenastym miejscu wśród najpopularniejszych kanałów w Polsce.
Dane: Nielsen Audience Measurement i interpretacja własna

Komentarze (1 - 10 z 16)

Edyta Górniak ekspertką od wirusologii i pyk! Oglądalność w górę
Hahahahaha
 6  
Oglądam Polsat News
 1  
Tvn24 oglądam dla beki. Ileż to ci dziennikarze się nameczą aby pokazać rząd i Polskę w złym świetle. W porownaniu z TVP Info wyglądają niewiarygodnie. Wolę serwisy TVP, są bliżej prawdy choć niestety przekoloryzowane ale przynajmniej szanują Polskę i Polaków.
 10  
Serwisy informacyjne TVN są bliższe prawdy.
A w sprawie gazowania i pałowania kobiet nie wypowiadam się bo znów będe musiał klęczeć na grochu.
 7  
TVP Info dla Polaków.
TVN 24 dla lewaków.
 10  
TVN24 potężny wynik, zwłaszcza, że są płatnym kanałem, dodatkowo w CP są od pakietu familijnego

TVP Info jest wszędzie dostępne i radzi sobie słabo.
 14  
Gratulacje dla tvn24!
Lider jest tylko jeden:)
Podróbki tylko piskają cienko :D :D :D
 6  
TVP Info dla Polaków.
TVN 24 dla lewaków.
Mała poprawka
TVP Info dla idiotów co o lewaków nie ma większych niż obecny rząd PIS niewykształconych odsyłam co to lewactwo. Wszystkie tzw nieudacznicy którym państwo musi pomagać dając im pieniądze to jest lewactwo, stosunek PIS do gospdoarki to tez typowo lewacki a nawet komunistyczny tworzenie tzw państwowych molochów wszystko przejmuje Orlen, Energę - PIS wykończył musiał ją wchłonąć Orlen bo by padła, kopalni mieli nie zamykać zamykają nawet o sprzedaży nie myślą. napuchnięta państwowa administracja i tak doprowadzi do wykończenia następnych kopalni de facto PiS robi to co chce Lewica czyli zamkniecie kopalni do 2050
 4  
POLSAT NEWS TO 2 RZĄDOWA TV ciut bardziej obiektywna niz tvp info ale i tak polsat news to liozo-dupy władzy pis
 9  
Też oglądam TVN24 dla beki i uważam, że to jest bardzo dobry kanał rozrywkowy. Wręcz leżę pod stołem i turlam się ze śmiechu, kiedy widzę tych dziennikarzy pastwiących się nad partią rządzacą.
Bo partia rządząca robi wszystko genialnie szczególnie walczy z pandemią sami zapraszali na wybory już nie ma pandemii a teraz znowu zamykają wszystko i wykańczają gospodarkę by następnie z pieniędzy podatników ratować gospodarkę, łamanie Konstytucji tez tym wielkim Polakom co oglądają TVP Info nie przeszkadza to że PiS robi wszystko by mógł bezprawnie atakować ludzi na manifestacjach jak ostatnio używanie gazu. Przecież to już nie różni się niczym od Białorusi
 3