Łukasz Szewczyk01.12.2020 (15:18)brak komentarzy

"Niech gadają". Nowy film HBO Max w reżyserii Stevena Soderbergha z Meryl Streep (wideo)

• "Niech gadają" to historia znanej autorki, która wyrusza w podróż z przyjaciółmi, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. W jej roli występuje Meryl Streep.
• Premiera filmu odbędzie się w grudniu na platformie HBO GO. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na styczeń.
Niech gadają - nowy film HBO Max z Meryl Streep
Film HBO Max "Niech gadają" opowiada historię znanej autorki (Meryl Streep), która wraz przyjaciółkami (Candice Bergen oraz Dianne Wiest) wyrusza w podróż, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. Dołącza do nich siostrzeniec pisarki (Lucas Hedges), który wciąż sprzecza się z kobietami, a także z jej nową agentka (Gemma Chan), która za wszelką cenę próbuje dowiedzieć czegokolwiek o jej następnej książce.
Film wyreżyserował nagrodzony Oscarem Steven Soderbergh. W rolach głównych występują: zdobywczyni Oscara Meryl Streep, wyróżniona nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Candice Bergen, nominowany do nagrody Akademii Lucas Hedges, Gemma Chan i zdobywczyni Oscara Dianne Wiest. Za scenariusz odpowiedzialna jest Deborah Eisenberg, a obowiązki producenta pełnił Gregory Jacobs.Premiera filmu "Niech gadają" (Let Them All Talk) zaplanowana została na 10 grudnia w HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie 10 stycznia o godzinie 20:10.