Łukasz Szewczyk01.12.2020 (18:36)4 komentarze

Polsat kręci 17 sezon serialu "Przyjaciółki". Premiera wiosną 2021

• Telewizja Polsat zapowiada nowy sezon serialu "Przyjaciółki".
• Aktorzy i ekipa serialu wrócili już na plan zdjęciowy nowej serii
Bohaterki serialu "Przyjaciółki" / Fot. Polsat
Bohaterki serialu "Przyjaciółki" / Fot. Polsat
Już wiosną przyszłego roku poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)! Co przyniesie im przyszłość? Jedno jest pewne - życie potrafi zaskakiwać i wywracać wszystko do góry nogami, gdy najmniej tego się spodziewamy. Nie zabraknie więc niespodziewanych zwrotów akcji, trudnych decyzji, ale też uśmiechu! Mając bowiem tak wspaniałe przyjaciółki u swojego boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i dostrzec słońce tam, gdzie wcześniej były tylko ciemne chmury. Widzowie pokochali serial za to, że daje nadzieję na szczerą przyjaźń. Pokazuje, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość, a dzięki wsparciu bliskich można wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów i być jeszcze silniejszym niż wcześniej. Czy Inga jednak ułoży sobie życie z Maksem a Anka wróci do Warszawy? Co czeka Patrycję, Zuzę i Dorotę?

W serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz wystąpią m.in.: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcin Korcz i Kacper Kuszewski.
Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Za reżyserię nowego sezonu odpowiada Filip Gieldon, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Milena Suszyńska.

Komentarze (1 - 4 z 4)

No chyba to drugi najdłuższy serial emitowany przez Polsat po Świecie Kiepski i nadal się fajnie ogląda.
 3  
Obsada serialu „Przyjaciółki” zasila się o Adama Szczyszczaja, znanego z seriali „Barwy szczęścia” i „Miasta długów”.
 3  
Obsada serialu „Przyjaciółki” zasila się o Adama Szczyszczaja, znanego z seriali „Barwy szczęścia” i „Miasta długów”.
Adam Szczyszczaj zagra w „Przyjaciółkach” nowego chłopaka Ingi.
 0  
Czemu polscie same knoty kręcą
 0