Łukasz Szewczyk04.12.2020 (11:36)1 komentarz

29 finał WOŚP na antenach TVN, TVN24, TTV i w Playerze

• W niedzielę 10 stycznia 2021 roku odbędzie się najgorętsze wydarzenie charytatywne 2021 roku - 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja po raz piąty będzie emitowana na antenach TVN Grupa Discovery
• Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
29 finał WOŚP
Podobnie jak przy organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata, Fundacja decyduje się transmitować Finał online na swoich kanałach Facebook, Youtube, Twitch. Poza tym, będzie można obejrzeć wydarzenie na kanałach TVN Grupa Discovery. Relacje z 29. Finału odbędą się w stacji TVN, TVN24, TTV oraz na platformie internetowej Player.
Finał to święto radości, kolorów, okazywania sobie wsparcia i wyjątkowa atmosfera, którą z warszawskiego studia Fundacja będzie ponownie wysyłać w świat już 10 stycznia 2021. Tego dnia w studiu planowane są koncerty polskich artystów tj. Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Ørganek, Dr. Misio czy Vavamuffin, licytacje oraz rozmowy z wyjątkowymi osobami.

- Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wspólnie z Polakami przeżywać finałowe granie w stacjach TVN Grupa Discovery. Wsparcie telewizji w czasach pandemii, kiedy nie możemy tak często spotykać się na żywo, nabiera większego znaczenia - mówi Anna Jadwiga Orzech - Dyrektorka komunikacji WOŚP

W czasie Finału odbędą się również łączenia z wielu miejsc w Polsce i na całym świecie. Dzięki temu Fundacja WOŚP oraz TVN Grupa Discovery pokaże ogromne zaangażowanie, kreatywność w szerzeniu dobra wszystkich sztabów, które dzielnie działają podczas #wosp2021.

Poprzedni 28. Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery oglądało średnio 868 tys. widzów. Transmisje w TVN24 śledziło 441 tys. osób, a w TTV - 367 tys. Przynajmniej przez jedną minutę Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery śledziło niemal 11,95 mln osób.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A na fundusz WOŚP na leczenie koronawirusa nie będzie wpłat?
 6