Łukasz Szewczyk06.12.2020 (11:27)5 komentarzy

Krystian Ochman wygrał 11 edycję "The Voice of Poland" (wideo)

• Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka głosami widzów został zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland".
• Finalista programu otrzymał tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce", możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych.
Krystian Ochman
- Uczucie jest przytłaczające. Nigdy nie spodziewałem się, że dotrę tak daleko, a już najmniej, że wygram. To zwycięstwo nie należy do mnie, należy do tak wielu ludzi, którzy poświęcili tyle energii, czasu i miłości dla mnie - powiedział Krystian Ochman.
Zwycięzca 11. edycji muzycznego show Dwójki pokonał Annę Gąsienicę-Byrcyn z drużyny Edyty Górniak, Jędrzeja Skibę, którego trenerką była Urszula Dudziak oraz Adama Kalinowskiego z ekipy Tomsona i Barona.
Krystian urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem.Już od 2 stycznia 2021 Dwójka pokaże drugą edycję "The Voice Senior". W jury zasiądą Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz debiutujący w roli trenerów: Izabela Trojanowska i Witold Paszt. Sylwetki nowych uczestników przybliżą prowadzący: Marta Manowska oraz, po raz pierwszy w programie, Rafał Brzozowski.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Oglądałem, gość śpiewał rewelacyjnie ale trudno się dziwić to wnuk Wiesława Ochmana słynnego tenora.
 7  
Rządowa telewizja robi dobre programy.
Jak żyjecie po urodzinach naszego Radia Maryja?
Pewien internauta wyjął mi mój apel z ust, pozwolę sobie go przytoczyć i uznam jako mój:

Wasze dzieci mają nam świadczyć usługi seksualne, jeśli rodzice się nie zgodzą to nie są Katolikami i Polakami! PIS ma dopilnować by Kler z tego prawa mógł bezkarnie korzystać.

To moje przesłanie dla rodziny Radia Maryja i nie zapomnijcie o hojnych ofiarach na tace i na nasze konta. Ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka. Alleluja i do przodu.
 8  
A czy naprawdę niektórzy nie mogą się powstrzymać od polityki i wylewają swoje kompleksy poparte nienawiścią gdzie popadnie? Co mnie obchodzi jakie media robią program ważne że jest to dobry program i pomaga krzewić pasjonatom swój talent. The Voice of Poland to świetny program z dobrymi prowadzącymi który już nie jednemu artyście pomógł. Oby jak najwięcej takich programów.
 9  
Najlepsze talent show w Polsce. Poziom zawsze wysoki. To jest talent!
 1  
Super singiel Krystiana "Światłocienie". Czekam na następną edycję :)
 1