Łukasz Szewczyk07.12.2020 (11:25)14 komentarzy

Więcej kanałów Canal+ w sieci TOYA. Pełny dostęp do Ekstraklasy i oferty sportowej Canal+

• Od poniedziałku (7 grudnia 2020 roku) w ofercie telewizja cyfrowej sieci TOYA dostępne są trzy nowe kanały pakietu Canal+ Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 oraz Canal+ Now.
• Wszystkie dostępne będą w pakiecie Premium Canal+ Prestige.
Telewizyjna oferta sieci TOYA została wzbogacona o trzy nowe kanały z oferty Canal+. Pierwsza nowość to kanał Canal+ Now, który jest wykorzystywany przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie na innych kanałach Canal+.
Natomiast kanały Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 zostały stworzone specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. Na tych kanałach zobaczyć można wszystkie mecze najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce, skróty i analizy spotkań oraz magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów Canal+. Ramówkę̨ kanałów uzupełniają archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały dostarczają emocji wszystkim kibicom PKO BP Ekstraklasy.

- Mamy satysfakcję, że włączamy te trzy nowe kanały do naszej oferty, jako pierwsi w Polsce wśród operatorów kablowych. Dla naszych Abonentów ma to szczególne znaczenie w czasie pandemii, która nie pozwala bezpośrednio kibicować na stadionach - mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.

Łącznie w ofercie sieci TOYA dostępnych jest już 11 kanałów paczki Canal+ Canal+ Premium, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ 1, Canal+ Seriale, Canal+ Dokument, Canal+ SPort, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i Canal+ Now.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Ciekawe kiedy obudzi się UPC.
Z Prestige wołają 50 zeta (w dziale utrzymania klienta za około 35 zł) a wciąż bez Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 oraz Canal+ NOW
 3  
Jak kiedyś UPC dominowało na rynku polskim tak teraz coraz bardziej podupada.
 2  
Wszystko ok tylko po co komu C+Sport 3 i 4 jak ekstraklapa cała jest na pozostałych?
 2  
Polsat Sport Premium nadal nie ma :)
Liga Mistrzów szybciej zniknie z Polsatu niż te kanały pojawią się w sieci Toya :)
 2  
Dobrze postępują z Polsat Sport Premium. Oglądalność znikoma a koszty spore.Polsat je wprowadził bo ma przed udziałowcami większy dochód z abonenta
 0  
Wszystko ok tylko po co komu C+Sport 3 i 4 jak ekstraklapa cała jest na pozostałych?
Po pierwsze płacisz za Canal+, to psim obowiązkiem operatora jest zagwarantowanie dostępu do pełnej oferty. Koniec kropka.

Po drugie nie masz pojęcia co jest na Canal+ Sport 3 i 4 :)
To są kanały dedykowane dla Ekstraklasy. Owszem. Większość transmisji jest na innych kanałach Canal+. Ale oferta to nie tylko transmisje, ale... szerszy dostęp do powtórek, nagrania archiwalne... na co nie ma miejsca na pozostałych Canal+ Sport.
 2  
Szkoda, że Canal+ nie umiał wykorzystać swojego kanału Canal+ NOW na transmisje strajków kobiet zamiast być pusty kanał.
 7  
Tylko pozazdrościć abonentom Toya. W UPC tylko możemy pomarzyć o takich kanałach.
 1  
"Bez majtek "Naprawdę chce Ci się enty raz oglądać powtórki i otoczkę czegoś po prostu słabego?
 0  
C+ 3 i 4 mają sens dla tych co lubią naszych ligowców i tyle. Dla mnie lepiej wpada w oko angielska ,hiszpańska czy nawet francuska piłka
 2