Łukasz Szewczyk09.12.2020 (11:00)1 komentarz

Telewizja WP zapowiada kolejną nowość własnej produkcji. "Daj się odmienić"

• W lutym 2021 roku Telewizja WP zaprezentuje kolejną własną produkcję.
• W programie "Daj się odmienić" sztab ekspertów od stylizacji, makijażu, włosów i zabiegów estetycznych, przeprowadzi metamorfozę osoby, którą jej bliski zgłosił do programu.
• Łącznie powstanie dziesięć 40-minutowych odcinków.
Eksperci programu "Daj się odmienić" Telewizji WP
W programie eksperci znajdą najlepsze rozwiązania dla każdego. Specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować, próbować nowych rzeczy i czasem zaszaleć. Pokażą, że warto jest przejrzeć się w oczach bliskiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki, może przynieść akceptację swoich kompleksów, pewność siebie i radość z życia.
"Daj się odmienić" poprowadzi Jarosław Juźwin, ekspert branży beauty, makijażysta, stylista fryzur i projektant. Współpracował m.in. z Joanną Krupą, Beatą Kozidrak i Margaret. Odpowiadał za makijaż i wizerunek podczas największych imprez branży modowej w Polsce. Metamorfozy będą przeprowadzać również specjaliści: stylistka - Sylwia Antoszkiewicz oraz fryzjer - Wojtek Zieliński. Program powstaje przy współpracy z kliniką Dr Dębski.

Premiera programu już w lutym 2021 roku. Łącznie powstanie dziesięć 40-minutowych odcinków, które będą emitowane w środy o godzinie 21:00.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Akceptacją powinni zająć się specjaliści w gabinetach ale chyba psychiatrycznych.
 2