Łukasz Szewczyk11.12.2020 (19:02)2 komentarze

Natalia Przybysz kolejną polską gwiazdą w MTV Unplugged

• Jeszcze w tym roku MTV Polska zrealizuje kolejny koncert bez prądu.
• Do grona artystów słynnego na całym świecie muzycznego cyklu dołączy Natalia Przybysz.
• Pełny zapis występu dostępny będzie na antenie MTV Polska oraz platformie player.pl.
Natalia Przybysz
Natalia Przybysz to wszechstronnie uzdolniona artystka, która na polską scenę muzyczną wkroczyła w duecie z siostrą Pauliną. Ich zespół Sistars dwukrotnie zdobył statuetkę MTV EMA dla "Najlepszego polskiego artysty". Karierę solową rozpoczęła krążkiem "Maupka Comes Home" wydanym w 2008 r. Dotychczas, ma na koncie sześć albumów. Ostatni, "Jak malować ogień", ukazał się w październiku ubiegłego roku. Natalia znana jest również ze swojej pozamuzycznej działalności społecznej.
Zgodnie z tradycją, w trakcie "MTV Unplugged Natalia Przybysz", wokalistka wykona swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Na scenie będą jej również towarzyszyć goście specjalni, których tożsamość stacja MTV zdradzi już wkrótce.

Koncert zrealizowany zostanie 19 grudnia 2020 roku, a jego zapis na płycie CD wydany zostanie w pierwszej połowie przyszłego. "MTV Unplugged Natalia Przybysz" zostanie również wyemitowany na antenie MTV Polska oraz na platformie player.pl.

- Cieszymy się, że format MTV Unplugged jest wciąż tak popularny. Tego rodzaju wydarzenia są wyjątkowo ważne w obecnych czasach, gdy fani muzyki nie mają możliwości uczestniczenia w koncertach. Jestem pewien, że energia i talent tak znamienitej artystki, jaką jest Natalia Przybysz sprawią, że jej koncert, nawet jeśli oglądany na ekranie telewizora czy komputera, dostarczy niezapomnianych, prawdziwych emocji - komentuje Daniel Reszka, Vice President Brands, Comedy & Entertainment and Youth & Music CEE.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull, a cały cykl MTV Unplugged ruszył od 1989 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością. W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki, Kult, O.S.T.R, Brodka, Bednarek i Kasia Kowalska.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A czym ta pani zasłynęła?... bo nie wiem
 2  
Patrzcie tutaj - empikbilety.pl/wydarzenie/natalia-przybysz-praga-centrum/pazdziernik-2020 My się wybieramy. To już niedługo, ale wiadomo, że było przekładane. Terminy na ten rok stają się całkiem realne, ale sami jesteśmy ciekawi, co z tego wyjdzie.
 0