Łukasz Szewczyk15.12.2020 (12:21)3 komentarze

Gala KSW 57: Trzy pojedynki o mistrzowskie pasy. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI rusza sprzedaż nadchodzącej gali KSW 57, która odbędzie się 19 grudnia 2020 roku
• Walką wieczoru będzie pojedynek Michała Kity i Phila De Friesa, którego stawką jest mistrzowski pas kategorii ciężkiej.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
KSW57
Podczas gali KSW 57 dojdzie do ośmiu ekscytujących walk, z czego aż w trzech stawką będzie mistrzowski pas. W walce wieczoru Michał "Masakra" Kita (20-11-1, 12 KO) stanie do boju z Philem De Friesem (18-6, 2 KO) o pas mistrzowski wagi ciężkiej organizacji KSW. Z kolei o mistrzowski pas kategorii lekkiej zawalczą Roman Szymański (13-5, 2 KO) i Marian "Golden Boy" Ziółkowski (21-8-1, 5 KO).
Były mistrz kategorii piórkowej Artur "Kornik" Sowiński (21-11, 8 KO) spotka się z byłym czempionem wagi półśredniej, Borysem "Diabłem Tasmańskim" Mańkowskim (21-8-1, 3 KO).

W kolejnej walce o pas kibice zobaczą dwóch zawodników wagi koguciej: Antuna Račić (24-8-1) oraz Bruno Santosa (9-1, 1 KO). W okrągłej klatce spotka się także dwóch specjalistów od kończenia starć nokautem - Cezary "Lubelski Czołg" Kęsik (12-0, 9 KO) przywita na polskiej ziemi Abusa Magomedova (23-4-1, 13 KO).

Na gali KSW 57 swoje umiejętności pokażą również dwaj niezwykle doświadczeni zawodnicy: Tomasz "Goryl" Drwal (22-5-1, 14 KO) oraz Patrik Kincl (22-9, 10 KO). Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) skrzyżuje rękawice z finalistą programu "Tylko Jeden" - Marcinem "Krakusem" Krakowiakiem (9-3, 4 KO). Rywalem Alberta "Złotego" Odzimkowskiego (11-4, 3 KO) będzie debiutujący w KSW zawodnik z Niemiec - Christian Eckerlin (12-5, 5 KO).

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.


KSW 57 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 57 w Ipli
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ile tych płatnych durnowatych gal może być? I tak nikt tego nie wykupuje. Przedtem jeszcze kilkadziesiąt knajp kupowało, a teraz zostało kilkanaście osób i dekodery VIP wszystkomające.
 9  
co to te dekodery VIP XDDD
 2  
VIP czyli wszystkomające otrzymują wybrane osoby z polityki czy gospodarki oraz mają je gwiazdy i zarząd polsatu i nie tylko.
 1