Łukasz Szewczyk16.12.2020 (10:36)8 komentarzy

Sylwester z Polsatem: Największa domówka na żywo z gwiazdami

• Sylwester z Polsatem to już telewizyjna tradycja. Tegoroczny Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy zostaniemy w domach.
• Specjalnie dla widzów telewizja Polsat organizuj największą domówkę w dwóch studiach.
Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko gwiazdy telewizji Polsat spotkają się z widzami na żywo i zapraszą do wspólnego świętowania ... w domu. Jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego podczas sylwestrowej nocy z Polsatem usłyszymy największe hity ostatnich lat, a nawet dekad.
W studio Polsatu na żywo zagrają m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy Bailando i Vamos a la Playa w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90-tych będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams.

Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla widzów Polsatu. Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów.

Transmisja "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w czwartek (31 grudnia 2020 roku) od godziny 20.00 będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Wole wlaczyc teledyski z youtube. niz ogladac takie cos.
Arkadiusz Pieńkowski 16.12.2020 (13:50:33)
 12  
no i zapewne co 5 min program będzie przerywany reklamami, byle by $ na koncie Solorza się zgadzała
 21  
Nie będzie Zenka M., więc nie będzie zabawy!

Wolę sylwestra z TVP.
 2  
Jak zwykle sylwester w TVP zostawi konkurencję daleko w tyle
 2  
A w TVNie zaśpiewa Budka.
Suflerem będzie Schetyna ;D


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahhahahahahaha!!!
 7  
z przyjemnością włączę Polsat żeby obejrzeć reklamy !!!! :))))
 2  
Sylwester tylko w naszej rządowej TVP, a nie w jakichś polsatach
 12  
Jak zwykle sylwester w TVP zostawi konkurencję daleko w tyle
Jak się ukradło 2 mld z kasy publicznej+abonament+reklamy, to w trakcie odmawiania koronki z żoną kÓrski (!) może szaleć i nawet Zenka na ambonie postawić :D :D :D
 11