Łukasz Szewczyk16.12.2020 (12:39)brak komentarzy

Serial "Dalczego kobiety zabijają" i nowy sezon "Grey's anatomy" w styczniu na antenie FOX

• W styczniu 2021 roku na antenie FOX premiera nowego sezonu medycznego serialu "Fot. materiały prasowe"
• Przekonamy się także do czego zdolne są zdradzone żony w serialu "Dlaczego kobiety zabijają"
Serial "Dalczego kobiety zabijają" / Fot. materiały prasowe
Serial "Dalczego kobiety zabijają" / Fot. materiały prasowe
Żyjąca w latach 60. Beth Ann Stanton (Ginnifer Goodwin) jest szczęśliwą gospodynią domową. Wszystko się zmienia, gdy przypadkiem dowiaduje się, że jej mąż zdradza ją z April, kelnerką w pobliskim bistro. W latach 80. Simone Grove (Lucy Liu) odkrywa, że jej trzeci mąż jest gejem i ma romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. W 2019 Taylor Harding (Kirby Howell-Baptiste) wraz z mężem żyją w otwartym związku, który sprawdza się do momentu, gdy Taylor zaprasza do domu swoją kochankę. Okazuje się bowiem, że nie tylko ona wdała się z nią w romans. Niewierność partnerów nie jest jedyną rzeczą, która łączy trzy kobiety. Beth Ann, Simone i Taylor mieszkały w tym samym domu i wszystkie trzy popełniły zbrodnie.
W serialu zobaczymy między innymi Lucy Liu jako Simone, Ginnifer Goodwin jako Beth Ann, Kirby Howell-Baptiste jako Taylor, Alexandrę Daddario jako Jade, Sadie Calvano jako April, Jacka Davenporta jako Karla, Reida Scotta jako Eliego oraz Sama Jaegera jako Roberta.

Premiera serialu "Dlaczego kobiety zabijają" 28 stycznia 2021 roku na antenie FOX. Emisja w czwartki o godz 22.00 (po dwa odcinki).

Z kolei "Grey's anatomy" to najbardziej rozpoznawalny serial medyczny na świecie. Od lat śledzimy losy medyków z Seattle, którzy codziennie zmagają się z różnymi chorobami i ludzkim nieszczęściem. W nadchodzącym siedemnastym sezonie zobaczymy, jak zespół ze szpitala klinicznego zmierzy się ze światową pandemią koronawirusa, która dotknie również naszych bohaterów. Walka o ludzkie życie będzie zacięta, a fakt, że nie ma lekarstwa ani szczepionki na wirusa sprawia, że lekarze nie widzą światełka w tunelu. Meredith Grey (Ellen Pompeo), która przewodzi pracownikom na pierwszej linii frontu medycznego, staje się coraz bardziej sfrustrowana, ponieważ jej pacjenci nadal umierają mimo jej ciężkich starań. Przepracowana i wykończona mdleje na szpitalnym parkingu, gdzie w wizji widzi siebie na plaży, lecz nie jest tam sama. Z daleka macha do niej jej zmarły mąż Derek (Patrick Dempsey)!

Meredith trafia na oddział, gdzie zostaje zdiagnozowana - ma koronawirusa. Wysoka gorączka sprawia, że Meredith traci przytomność i znowu spotka Dereka na plaży. Wirus, z którym do tej pory walczyła u innych, dopadł też ją i wygląda na to, że jej życie może być zagrożone.

W tym sezonie "Grey's anatomy" występują Ellen Pompeo jako Meredith Grey, Chandra Wilson jako Miranda Bailey, James Pickens Jr. jako Richard Webber, Kevin McKidd jako Owen Hunt, Kim Raver jako Teddy Altman, Jesse Williams jako Jackson Avery oraz Patrick Dempsey jako Derek Shepherd.

Premiera 13 sezonu serialu "Grey's anatomy" 13 stycznia 2021 roku na antenie FOX. Emisja w środy o godz 22.00 (po dwa odcinki).