Łukasz Szewczyk17.12.2020 (11:48)brak komentarzy

Święta, Sylwester i Nowy Rok w Polo TV: Kolędy, disco domówka, jubileusze gwiazd

• W okresie świąteczno-noworocznyn kanał Polo TV przygotował kilka niespodzianek dla swoich widzów
• Oprócz koncertów kolęd oraz największego domowego disco party w Sylwestra, czas umilą widzom premierowe jubileusze Czadomana, Andre i zespołu After Party.
Święta, Sylwester i Nowy Rok w Polo TV: Kolędy, disco domówka, jubileusze gwiazd
Święta z Polo TV to magiczny czas. Już w Wigilię przez cały dzień na antenie Polo TV królować będzie świąteczna muzyka. Od 16.00 tradycyjnie rozpocznie się wieczór kolęd (m.in.: Święta z Radkiem Liszewskim- Weekend, Hej kolęda, Święta z gwiazdami disco-polo).
Pierwszy Dzień Świąt to świąteczne edycje lubianych programów Polo TV ("Norbert na weekend" oraz "I love disco"), ale przede wszystkim wielkie jubileusze gwiazd. Premierowo "Jubileusz 5 lat Czadomana" oraz "Koncert 25 lat disco-polo" i "25 lat zespołu Akcent". W Drugi Dzień Świąt stacja kontynnuje wielkie jubileusze. O godzinie 16.00 premierowo 10-lecie zespołu Andre oraz jubileusze zespołów Boys i Classic

W Sylwestra oprócz specjalnych wydań programów znanych z anteny Polo TV od 19.30 sylwester na wyjątkowy czas, czyli "Największe domowe disco party". Na antenie Polo TV największe hity, przebojowi artyści i nieoczekiwani goście. W programie zostaną wykorzystania m.in. nagrania koncertowych występów gwiazd disco z kilku ostatnich edycji Łódź Disco Fest.

Nowy rok Polo TV powita z jubileuszowym hukiem - stacja zaczyna świętować 10. urodziny. Na dobry początek nowy program - "Disco Weekend:", w którym w którym prezenterka Polo TV Edyta Folwarska zmierzy się z niecodziennymi zadaniami i najlepsza muzyką disco. A tuż po nim kolejny premierowy jubileusz, czyli "10 lat zespołu After Party".