Łukasz Szewczyk18.12.2020 (11:59)6 komentarzy

Cyfrowa Gazeta Wyborcza z rachunkiem w Play, Plus i Orange oraz poprzez PayU

• Klienci sieci Play, Plus i Orange mogą zapłacić za prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej wraz ze swoim rachunkiem za usługi telekomunikacyjne.
• Dodatkowo nowym partnerem płatności internetowych na Wyborcza.pl jest PayU.
Nowa Wyborcza.pl
Direct billing to sposób dokonywania płatności za towary i usługi w sieci poprzez doliczanie opłat bezpośrednio do rachunku klientów sieci telekomunikacyjnych. Dotychczas Gazeta Wyborcza współpracowała z operatorami indywidualnie, a od grudnia 2020 roku oferuje klientom zintegrowaną możliwość skorzystania z opcji direct billing do płacenia za prenumeratę cyfrową - jednocześnie w 3 sieciach Play, Plus i Orange.
- "Gazeta Wyborcza" wdrożyła innowacyjne rozwiązanie na krajowym rynku - jako pierwszy w Polsce podmiot oferujący subskrypcje wprowadziliśmy możliwość dopisania opłaty za dostęp do treści Wyborcza.pl do faktury za usługi telekomunikacyjne u 3 operatorów jednocześnie. Jesteśmy przekonani, że taka możliwość zwiększy jeszcze komfort korzystania czytelników z naszych usług, będąc jednocześnie wygodnym i bezpiecznym sposobem dokonywania płatności za prenumeratę cyfrową. Nie wymaga on bowiem od użytkownika podawania danych kart płatniczych czy kredytowych, a dzięki połączeniu opłat pozwala zaoszczędzić czas na potrzebny regulowanie rachunków - mówi Jagoda Kuchta, partnership manager w dziale strategii online "Gazety Wyborczej".


Opcja płatności direct billing u operatorów Play, Plus i Orange jest dostępna na stronie ofertowej prenumeraty "Gazety Wyborczej" po wybraniu pakietu (Kup dostęp), przy wyborze sposobu płatności.

Metodę płatności direct billing obsługuje grupa Digital Virgo, która oferuje rozwiązanie DV Pass do płatności z rachunkiem operatorów telekomunikacyjnych ma całym świecie.

Subskrybenci Wyborcza.pl mogą też wybrać inne sposoby płatności za zamówienia - m.in. od grudnia mogą opłacać pakiety Wyborcza.pl poprzez system płatności internetowych PayU.

- Zdecydowaliśmy się na zmianę partnera płatności internetowych, wybierając PayU - to zaufany partner i lider rynku, obsługujący kilkaset milionów transakcji miesięcznie. Dzięki tej współpracy możliwe będzie ułatwienie procesu płatności, zwłaszcza w przypadku transakcji na urządzeniach mobilnych, co - jak sądzimy - zaowocuje kolejnym wzrostem liczby zakupionych prenumerat cyfrowych "Gazety Wyborczej". Wspólnie z PayU już planujemy rozwijanie kolejnych rozwiązań z zakresu optymalizacji procesu płatności - dodaje Dorota Adamczyk-Mroczek chief digital revenue officer "Gazety Wyborczej" i Wyborcza.pl.

Komentarze (1 - 6 z 6)

i co jeszcze? ;D
 9  
Słyszę pisie wycie?
Znakomicie :D :D :D
 7  
Ja bym nawet za darmo nie brał.
 8  
Czytam Wyborczą bo przecież musze wiedzieć co sie w Polsce Prawej i Sprawiedliwej dzieje, nasze rządowe media są dalece okrojone z prawdy i są nastawione na populizm i propagande, dlatego lepiej poczytać media wolne od naszej rządowej papki.
 4  
Niedługo będą do opakowań papieru toaletowego dodawać wybiórczą. :P
 3  
Chociaż nie wiem czy to byłoby dobre rozwiązanie, bo ludzie by woleli czytać papier toaletowy, a podcierać wybiórczą. :D
 3