Łukasz Szewczyk18.12.2020 (12:06)1 komentarz

"Droga wolna". Nowy program z wpadkami drogowymi w Tele 5

• Telewizja Tele 5 wprowadza do swojej ramówki program "Droga wolna"
• Co może nas zaskoczyć na drodze? Dosłowne wszystko - inny samochód, pieszy, rowerzysta, samotnie tocząca się opona, albo... akrobata wykonujący salta.
"Droga wolna". Nowy program z wpadkami drogowymi w Tele 5
Program "Droga wolna" prezentuje auto moto wpadki i wypadki oraz bardzo dziwne sytuacje w ruchu drogowym - z przymrużeniem oka, na wesoło i z kąśliwym komentarzem, który nie oszczędza braku umiejętności kierowców czy też zwyczajnej głupoty. Bo większość bohaterów zaprezentowanych scenek miało jednak więcej szczęścia niż rozumu.
To, co kierowcy potrafią wyczyniać na parkingu, sprawia, że ręce opadają, bo niektórzy nie wiedzą nawet wyjechać z pustego placu. Albo czy ktoś wie, jak zaparkować samochód dachem do dołu? To chyba umie tylko autor tego manewru.

W każdym odcinku można się spodziewać latających samochodów, pościgów rodem z Hollywood, odwiecznej wojny kierowcy kontra pieszy czy rowerzyści oraz nieprzyjaznych szlabanów i zrujnowanych stacji benzynowych. Gdyby do tego dodać jeszcze te wszystkie niewiarygodne sytuacje, których świadkami są instruktorzy jazdy... To trzeba zobaczyć na własne oczy

Emisja premierowych odcinków programu "Droga wolna" w soboty o godz. 12.25 (od 2 stycznia 2021 roku) na antenie Tele 5. Pierwszy sezon programy liczy 10 odcinków.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Tele 5 daje o sobie znać, że jeszcze żyje. Pytanie czy nie dogorywa. A jeśli nie to jaki będzie poziom tej produkcji?
 5