Łukasz Szewczyk22.12.2020 (12:07)1 komentarz

Specjalna ramówka Kino Polska Muzyka na Sylwestra w domu

• Kino Polska Muzyka zachęca do spędzenia Sylwestra w domu
• Stacha przygotowała specjalną ramówkę, a w niej największe hity ostatnich dwunastu miesięcy, polskie przeboje wszech czasów oraz sylwetki najbardziej obiecujących artystów 2021 roku
Sylwester z Kino Polska Muzyka
Na Sylwestra kanał Kino Polska Muzyka przygotował specjalną ofertę programową. "40 Największych Hitów Roku 2020" (31 grudnia o godz. 16.00) to ranking wszystkiego, co najlepsze w polskiej muzyce w bieżącym roku, utworzony na podstawie głosów widzów. W audycji "100 Polskich Przebojów Wszech Czasów" (31 grudnia od godz. 19.00) stacja zaprezentuje największe hity rodzimej sceny z od lat 70. po 2000, również wybrane przez widzów. Z kolei w programie "12 Najbardziej Obiecujących Artystów Roku 2021" (31 grudnia od godz 13.00) kanał przybliży muzyków, którzy zdaniem redakcji zdobędą popularność w najbliższych dwunastu miesiącach.
- Zachęcamy, by tegorocznego Sylwestra spędzić odpowiedzialnie, czyli w domu i w gronie najbliższych, przy najlepszej polskiej muzyce. Na ostatni dzień roku przygotowaliśmy specjalną ofertę programową, która z pewnością zadowoli fanów rodzimej sceny - mówi Marzena Mikłaszewicz, Dyrektorka Programowa Kino Polska Muzyka.

Sylwestrową ofertę programową Kino Polska Muzyka wesprze kampanią reklamową w radiu, prasie, digitalu i mediach społecznościowych, w tym w serwisie Spotify. Na fanpage'u stacji na Facebooku odbędzie się konkurs na najlepsze zdjęcie z domowego Sylwestra z nagrodą główną w postaci wysokiej jakości gramofonów. Kampanię przygotował Dział Marketingu Kino Polska Muzyka. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy RL Media.

Komentarze (1 - 1 z 1)

W SD ???? WSTYD 2021 może 4K?
 1