Łukasz Szewczyk23.12.2020 (15:48)2 komentarze

Filmowe święta w TV Puls

• W Święta i Sylwestra TV Puls zaprasza na moc filmowych hitów z gwiazdami
• Wśród propozycji m.in.: "Opowieść wigilijna", "Giganci ze stali", "Czarownica", "Księga dżungli", "Parker", maraton z "Taxi"
Świąet z TV Puls
Filmowa Wigilia (24 grudnia) w TV Puls rozpocznie już o godz 10:25 baśniowym widowiskiem "Oz: wielki i potężny" z Jamesem Franco, Michelle Williams, Milą Kunis i Rachel Weisz. O godz. 12:45 TV Puls zaprasza na adaptację powieści Jacka Londona "Biały kieł" z Ethanem Hawke. Bliżej wieczora, od godz. 16:35, na Widzów czekają dwa niezwykłe filmy o szukaniu utraconego Ducha Świąt: to rozgrywająca się współcześnie "Świąteczna historia" oraz animowana adaptacja "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa, w reżyserii Roberta Zemeckisa. O godz. 20:00 zabawne przygody najsłynniejszych Gallów w filmie "Asterix i Obelix kontra Cezar", a o godz. 22:00 TV Puls zaprasza na "Czarownicę" - zrealizowane z rozmachem widowisko, zainspirowane postacią z Disneyowskiej "Śpiącej królewny", Diaboliną. W roli głównej Angelina Jolie.
W pierwszy dzień świą (piątek 25 grudnia) już o 08:50 TV Puls zaprasza na premierę "Alicji po drugiej stronie lustra" - o doskonałą zabawę zadbają największe gwiazdy ekranu: Anne Hathaway, Helena Bonham-Carter, Johnny Depp i Mia Wasikowska. O godz. 14:40 Widzowie ponowne spotkają się z bohaterami "Czarownicy", a o 16:25 obejrzą "Królewskie święta", czyli historię o tym, gdy narzeczony okazuje się... dziedzicem tronu. Widzów ucieszy również "Księga dżungli" (godz. 17:55) - fabularna adaptacja opowiadań Rudyarda Kiplinga. Bożonarodzeniowy wieczór będzie należał do przesympatycznych Galów w filmie "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra". Masa śmiechu, wspaniałych przygód oraz znakomici aktorzy - Gérard Depardieu, Christian Clavier i Monica Bellucci.

W Drugi Dzień Świąt (26 grudnia) TV Puls nie zwalnia tempa. O godz. 11:55 "Opowieść wigilijna" a następnie, o godz. 13:45 "Księga dżungli". Szczypty magii doda również "Pamiętnik księżniczki" (godz. 15:35) - opowieść o nastolatce, która dowiaduje się, że jest spadkobierczynią tronu! W roli głównej Anne Hathaway. Amatorzy mocniejszych wrażeń również znajdą coś dla siebie w "Gigantach ze stali" z Hugh Jackmanem. To filmowa wizja roku 2020, w którym boks został zastąpiony przez walki robotów. Emisja o godz. 17:40. O 20:00 na Widzów czekają weteran kina akcji Jason Statham oraz Jennifer Lopez w filmie "Parker".

Sylwestrowy wieczór w TV Puls upłynie z najsłynniejszym filmowym kierowcą, czyli Danielem Moralesem z "Taxi" - TV Puls zaprasza na maraton z trzema filmami z tego przezabawnego cyklu. Początek kursu o godz. 20.00.

Nowy Rok TV Puls przywita o godz. 11:20 premierą filmu "Mój przyjaciel smok" o niezwykłej przyjaźni chłopca ze....smokiem. Od godz. 14:50 TV Puls zaprasza na dwa "królewskie" hity z gwiazdami. Będą to: "Król Artur" z Clive'em Owenem o legendarnych Rycerzach Okrągłego Stołu oraz "W imię króla" z Jasonem Stathamem. Wieczorem o 20:00 szykujemy się na kino akcji "November Man" - Pierce Brosnan w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę

Komentarze (1 - 2 z 2)

TV Puls to rzeczywiście bardzo nowoczesna telewizja. Prawie wszystkie filmy nadają w niezidentyfikowanym formacie obrazu. Na ekranie TV 16/9 ogromne czarne pasy u góry i na dole ekranu. Skoro oferta jest super premium to postanowili ozdobić ten efekt czarnymi pasami. Gratulacje. Parę ładnych lat temu "cieszyliśmy" się czarnymi pasami z boków ekranu w TV 16/9 , teraz mamy pasy ale inaczej umieszczone.Tylko kto lubi oglądać czarny ekran?
 0  
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem DO tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że m0je życie zmienił0 się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię....

workreviews10.com
 1