Łukasz Szewczyk23.12.2020 (16:35)14 komentarzy

TVP na święta: Serial "Osiecka", "Rolnik szuka żony", koncerty kolęd, sport, filmy

• Świąteczna oferta Telewizji Polskiej
• Wśród propozycji m.in. premiera serialu "Osiecka", świąteczne wydanie programu "Rolnik szuka żony", koncerty kolęd, transmisje Turnieju Czterech Skoczni oraz filmy fabularne.
Wśród nocnej ciszy – koncert kolęd w Pelplinie
W Wigilię w Jedynce o godz. 19.25 transmisja "Pasterki z Bazyliki św. Piotra w Watykanie" z udziałem Papieża Franciszka. A o 21.10 "Gwiazdy kolędują w Zakopanem - świąteczny koncert pod patronatem Pary Prezydenckiej". W Boże Narodzenie TVP1 rozpocznie emisję serialu biograficznego "Osiecka" (godz. 20:15), o życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej, artystki, poetki i autorki tekstów piosenek. W rolę młodej bohaterki wcieliła się Eliza Rycembel.
Ponadto 25 grudnia o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na premierę filmu dokumentalnego autorstwa Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie". W niedzielę, 27 grudnia o godz. 21:15 widzów czeka świąteczne spotkanie z Martą Manowską i uczestnikami programu "Rolnik szuka żony".

W Dwójce specjalne wydania programów rozrywkowych "Familiada", "Koło fortuny", "Szansa na sukces", czy "Postaw na milion". Ponadto 26 grudnia w TVP2 o godz. 20.00 "Szalona 30-tka zespołu Boys", czyli koncert z okazji jubileuszu pracy artystycznej Marcina Millera i jego zespołu. Natomiast 27 grudnia o 20.00 TVP2 zaprosi na świąteczny program rozrywkowy "Kabaret. Super show Dwójki ".

W ostatni dzień rokuTVP2 zaprasza do Ostródy na "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Wystąpią m.in. Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel,, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli.Z kolei w Nowy rok w Dwójce, jak co roku, transmisja "Koncertu Noworocznego z Wiednia 2021" (godz. 12.15).

Komentarze (1 - 10 z 14)

Na TVP1 beznadzieja. Na TVP2 troszkę lepiej, ale i tak większości powtórki filmów.
 10  
Taa Sylwester w Ostródzie bez publiczności a gdzie artyści i obsługa tv będzie nocować skoro wszystkie hotele zamknięte. My mamy zostać w domu a niektórzy są poza prawem. Znam samodyscyplinę ale ZALECENIA i RKOMENDACJE rządu dotyczą wszystkich.
 10  
Oni niby będą w pracy ....
 10  
nam sie to poprostu należy! i cichosza mi tam bo wyśle OMON
 7  
"Rolnik szuka żony"
"Szalona 30-tka zespołu Boys"

Pisi "elektron" w siódmym niebie:D :D :D
 7  
Lepiej być inteligentnym "pisim elektronem", niż takim jak ty lewackim bydłem z trzema świńskimi mordami...
 14  
Lepiej być inteligentnym "pisim elektronem", niż takim jak ty lewackim bydłem z trzema świńskimi mordami...
Morda w kubeł koneserze disco polo i czytelniku Władysława Lema:D :D :D
 7  
Lepiej być inteligentnym "pisim elektronem", niż takim jak ty lewackim bydłem z trzema świńskimi mordami...
Czy admin w końcu zablokuje tego debila radomskiego?
Na pohybel pisim śmieciom.
Polak, katolik, patriota 25.12.2020 (15:30:35)
 2  

Morda w kubeł koneserze disco polo i czytelniku Władysława Lema:D :D :D
Czy admin w końcu zablokuje tego debila radomskiego?
Na pohybel pisim śmieciom.
Tak, tak, to jest właśnie największe marzenie lewackich śmieci: zablokować PiSowską inteligencję, wyciszyć, wsadzić nam mordę w kubeł, itd. Powiem tyle: niedoczekanie wasze! Trwamy i będziemy trwali, nie damy się "wykurzyć"! Racja jest po naszej stronie, a nie po stronie lewaków będących poza jakimkolwiek wpływem na cokolwiek w Polsce! Nawet w dzisiejsze Świętp musicie tutaj nasrаć w komentarzach, fuj, brzydzę się!

Tyle na temat!

P. S. Kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem i więcej do niego nie zajrzę, bo obleśni lewacy zrobili niemerytoryczny sracz!

KURTYNA!
Maciej z Radomia popierający PiS i wyznający konserwatywne wartości 25.12.2020 (15:46:39)
 7  
A mysmy sie swiatecznie poru szali. Przynajmniej nas tylki nir bola od siedzenia na kanapie przed telewizorem.
brukselski ciupcianin 26.12.2020 (16:34:02)
 1