Łukasz Szewczyk23.12.2020 (16:43)2 komentarze

Każdy skok Turnieju Czterech Skoczni na żywo w Eurosporcie

• W poniedziałek (28 grudnia 2020 roku) rozpocznie się Turniej Czterech Skoczni
• Eurosport 1 jako jedyna stacja w Polsce pokaże każdy skok najbardziej prestiżowego cyklu w skokach narciarskich - zarówno w konkursach, jak i kwalifikacjach.
Turniej Czterech Skoczni
Od 28 grudnia 2020 do 6 stycznia 2021 roku na skoczniach w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen rozegrany zostanie 69. Turniej Czterech Skoczni. Eurosport 1 pokaże każdy skok w kwalifikacjach i konkursach w trakcie najważniejszego cyklu w Pucharze Świata.
Komentarz zapewnią Marek Rudziński i Igor Błachut. Za wywiady i relacje prosto z Niemiec i Austrii odpowiadał będzie Kacper Merk, a jego stałym gościem będzie Dominik Formela z portalu skijumping.pl.

Każdej transmisji towarzyszyć będzie studio, w którym widzowie usłyszą m.in. Jakuba Kota i Krzysztofa Bieguna, a także "teleportowanego" do studia Igora Błachuta. Specjalnym dodatkiem będą analizy ekspertów niemieckiego Eurosportu. Werner Schuster, jeden z najlepszych trenerów ostatnich lat, będzie na bieżąco oceniał sytuację w turnieju, a Martin Schmitt, były wybitny skoczek, opowie o skoczniach, na których rozgrywany jest TCS.

Trener Michal Doleżal ogłosił, że w Turnieju Czterech Skoczni weźmie udział siedmiu Polaków: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka i Maciej Kot. Tytułu bronił będzie Kubacki, który wraz ze Stochem i Żyłą jest w gronie faworytów cyklu. Wszyscy trzej zajmują miejsce w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, w której liderem jest rewelacyjnie spisujący się Norweg Halvor Egner Granerud.

Program transmisji z Turnieju Czterech Skoczni w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze:

Poniedziałek (28 grudnia):
• godz. 15:45, kwalifikacje w Oberstdorfie
Wtorek (29 grudnia):
• godz. 15:45, konkurs w Oberstdorfie
Czwartek (31 grudnia):
• godz. 13:15, kwalifikacje w Garmisch-Partenkirchen
Piątek (1 stycznia):
• godz. 13:15, konkurs w Garmisch-Partenkirchen
Sobota (2 stycznia):
• godz. 13:00, kwalifikacje w Innsbrucku
niedziela (3 stycznia):
• godz. 12:50, konkurs w Innsbrucku
Wtorek (5 stycznia):
• godz. 16:00, kwalifikacje w Bischofshofen
Środa (6 stycznia):
• godz. 16:00, konkurs w Bischofshofen

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ciekawe wczesne godziny w Ga-Pa i Innsbrucku
 5  
Nic z tego nie będzie. Polscy skoczkowie zostali odsunięci od zawodów przez niemiecki Sanepid.

Nawołuję do bojkotu TCS
 0