Łukasz Szewczyk28.12.2020 (17:49)6 komentarzy

Startuje survivalowe reality-show TVP Historia. "Szlak nadzieli"

• TVP Historia rozpoczyna emisję nowego reality-show o tematyce historycznej "Szlak nadziei"
• Prowadzi Ida Nowakowska-Herndon
"Szlak nadziei" w TVP Historia
"Szlak nadziei" to seria historyczno - survivalowa, w której sześciu uczestników, razem z prowadzącą program Idą Nowakowską-Herndon, pokonują trasę, którą w trakcie II wojny światowej przebyli żołnierze Armii generała Władysława Andersa i towarzyszący jej cywile. Wraz z bohaterami "Szlaku nadziei" przemierzymy najciekawsze zakątki Azji i Europy. Zobaczymy m. in.: mroźną Syberię, egzotyczny Kazachstan, upalny Izrael, tajemniczy Iran, czy niezrównane w swoim pięknie Włochy.
Bohaterowie programu podróżują bez wsparcia realizatorów. Dysponując jedynie niewielkimi środkami finansowymi, są zmuszeni poradzić sobie na nieznanym terenie, bez wykupionych noclegów, jedzenia, czy transportu. "Szlak nadziei" jest hołdem dla wszystkich tych, którzy z tułaczy stali się żołnierzami, a później bohaterami.

W pierwszym z 13. odcinków, uczestnicy wyruszają w daleką podróż do mroźnej Syberii. Ich celem jest pokonanie trasy "Szlaku nadziei". Pierwsze kilometry wędrówki prowadzą przez syberyjską tajgę. Temperatura wynosi piętnaście stopni poniżej zera, a w okolicy od kilku tygodni odnotowano zwiększoną aktywność wilków i niedźwiedzi.

Pełna przygód i odkrywania niezwykłej historii podróż zakończy się we Włoszech w klasztorze Monte Cassino. Tam, szóstka bohaterów spotka nieoczekiwanych gości.

Emisja premierowych odcinków programu "Szlak nadziei" w soboty o godz. 20.00 (od 2 stycznia 2021 roku) na antenie TVP Historia.

Komentarze (1 - 6 z 6)

W tvpis wszystko teraz narodowo katolickie...
 8  
najpierw wszedzie byla Kurdej-Szatan, teraz wszedzie wciskaja na sile Nowakowska...ehh
 9  
TVP Kultura, super stacja :-)
 2  
Jakby ich wysadzili w centrum Katowic w nocy z szalikiem Legii u szyji i kazali na piechotę wrócić do Warszawy to byłby prawdziwy surwiwal.
 6  
TVP Historia jak już młotku @kacper.
I jest to istotna różnica bo Kultura ma dobrą jakość, a Historia to jakościowe dno.
 0  
Otwieram lodówkę a tam Ida ,aż strach odtworzyć szafę
 0