Łukasz Szewczyk28.12.2020 (17:55)30 komentarzy

Nowy kanał Novelas+ w Polsce. Dostępny na Platformie Canal+ i dla kablówek

• Na polskim rynku telewizyjnej zadebiutował nowy kanał telewizyjny Novelas+
• Stacja jest już dostępna na Platformie Canal+. Trafi także do sieci kablowych
• Co w ofercie?
Novelas+
W poniedziałek (28 grudnia 2020 roku) w ofercie Platformy Canal+, a tym samym na polskim rynku telewizyjnej zadebiutował nowy kanał telewizyjny Nowelas+, w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim. Na antenie stacji, przez całą dobą, historie o przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące wątki.
Stacja zapowiada ponad 1000 godzin premierowych odcinków serialowych rocznie. W początkowej ofercie Novelas+ znalazła się m.in turecka telenowela "Meryem". Pewna deszczowa noc na zawsze zmieni życie Meryem, Oktaya i Savasa. Tej tragicznej nocy Savas straci kobietę, którą kocha, a Meryem, z miłości do swojego narzeczonego Oktaya, przyzna się do przestępstwa, którego nie popełniła. Oktay, daleki od tak wielkiego poświęcenia, postawi swoje ambicje ponad wszystko. Meryem będzie cierpieć za nie swoje winy i pałać chęcią zemsty, aż nie przeszkodzi jej w tym miłość...

Kolejna propozycja to turecka telenowela "Cena namiętności". Ferhat to płatny zabójca pracujący dla swojego wuja-kryminalisty. Aslı jest pełną ideałów, młodą lekarką. Pewnego dnia, ich drogi krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Aslı jest zmuszona operować mężczyznę, do którego strzelał Ferhat oraz poślubić mordercę, żeby ratować swoje życie. W skorumpowanym, trudnym świecie pełnym pragnienia władzy ta dwójka ludzi z dwóch różnych światów zbliża do siebie. Czy Ferhat i Aslı będą żyli długo i szczęśliwie w obliczu wszystkich czekających na nich niebezpieczeństw?

W ramówce także meksykański romans "Miłość po grób". Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca w USA, znany jako "El Chino Valdés". Magnat reinkarnuje się w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.

Kolejna propozycja z Meksyku to "Miłość i przeznaczenie". Skromny Ivan Villagómez we wczesnej młodości padł ofiarą odrzucenia, oszustwa i manipulacji. Został wrobiony w morderstwo gangstera. Uciekł do USA, gdzie spędził 11 lat. Nigdy nie poddał się rozpaczy, a dzięki ciężkiej pracy, dyscyplinie i determinacji był w stanie wiele osiągnąć. Teraz decyduje się wrócić do rodzinnego Meksyku, aby odebrać to, co do niego należy, odnaleźć syna i sprawić, by sprawiedliwości stało się zadość.


Od 28 grudnia 2020 roku kanał Novelas+ dostępny jest ekskluzywnie na wyłączność dla abonentów Platformy Canal+ (w dekoderach na pozycji numer 57) od podstawowego pakietu. Canal+ Polska odpowiada za dystrybucję kanału w sieciach kablowych oraz sprzedaż czasu reklamowego na terenie Polski.

Komentarze (1 - 10 z 30)

Kolejna chała przerywana milionami reklam
 25  
Jak kanał będzie za darmo dystrybuowany to UPC zaraz wrzuci do kablówki. Oni tam lubią takie darmowe gnioty. Nic wartościowego nie potrafią dodać do oferty TV.
 10  
Sa tylko dwie platformy cyfrowe i to jest zle bo sie bija tymi kanałami bo canał plus nie daje swoich do polsatu np canał+ film ipt a cp nie daje polsat sport to powinno byc zakazane ze jakis kanał sie robi tylko dla 1 operatora.szkoda ze zadna inna platforma nie chce byc w polsce bo by sie troch pozmieniala na rynku tv
 8  
Boże...
 6  
Lovelas?
 2  
Kanał dla kur domowych 40+
 15  
Co za oferta 4 seriale. Po byku
 12  
Szkoda, że nie kolejny kanał z disco polo.
My, inteligencja pisowska uwielbiamy ten rodzaj wyrafinowanej, finezyjnej muzyki z głębokimi tekstami.
Zenek. Brak Zenka w takich kanałach.


Tyle w temacie.

KURTYNA
Polak, katolik, patriota 28.12.2020 (19:14:51)
 6  
Ekstra czekałem na taki kanał z serialami meksykanskimi.
 27  
Jakoś nie zauważyłem reklam, poza tym jest to od canal+ więc nie umrze tak jak novela tv w polsacie tam to 3 seriale na krzyż i powtórki, tu w novelas+ jest i będzie co oglądać.
 5