Łukasz Szewczyk30.12.2020 (12:25)11 komentarzy

TOK FM z nową ramówką. Nowości programowe, nowe głosy

• Radio TOK FM rozpocznie 2021 rok z nową ramówką.
• Wśród nowości m.in. codzienne pasmo informacyjno-publicystyczne "TOK360" i "Godzina kultury"
• Do zespołu TOK FM dołącza Wojciech Muzal. Nowe programy poprowadzą Maciej Zakrocki i Karolina Głowacka
TOK FM z nową ramówką. Nowości programowe, nowe głosy
W poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. o godz. 18:00 na antenie Radia TOK FM swoją premierę będzie mieć nowe pasmo informacyjno-publicystyczne "TOK360". Poprowadzą je Adam Ozga, który dotychczas wydawał poranne serwisy informacyjne stacji, oraz Wojciech Muzal, który dołączył do zespołu TOK FM z Radia Łódź, gdzie prowadził poranną audycję "Na Dzień Dobry" i magazyn reporterów "Słuchasz i Wiesz". "TOK360" to magazyn podsumowujący wydarzenia dnia - zarówno w materiałach reporterskich, jak i rozmowach publicystycznych. W ramach pasma emitowane będą znane już z anteny programy "Kwadrans filozofa" (we wtorki po 19:20) i "Lista przebojów TOK FM" (w piątki po 19:20).
Od poniedziałku piątku po 23:00 w ramówce TOK FM pojawi się nowe pasmo "Maciej Zakrocki przedstawia...". Autor będzie podejmował w nim tematykę europejską i historyczną, nie zabraknie też tematów bieżących.

Już 2 stycznia na antenę TOK FM po ponad rocznej przerwie wróci Karolina Głowacka, która poprowadzi nową odsłonę sobotniego i niedzielnego "Poranka Radia TOK FM". - Słuchacze i słuchaczki między 7:00 a 9:00 otrzymają kompleksową dawkę wiedzy o najważniejszych wydarzeniach mijającego i nadchodzącego tygodnia, połączoną z eksperckim komentarzem z dystansu - mówi autorka programu Karolina Głowacka.

Nowością w ramówce Radia TOK FM będzie "Godzina kultury" prowadzona przez Martę Perchuć-Burzyńską w soboty po godz. 19:00. Program będzie częścią pasma kulturalnego, emitowanego co sobota od 17:00 do 21:00, na które złożą się: "Poczytalni", "Szkoda czasu na złe seriale", "Godzina kultury" oraz "Między słowami".

Z kolei w niedziele po godz. 19:00 na antenie w nowej formule pojawi się audycja "Biuletyn rewolucyjny". Jest to feministyczny głos na antenie TOK FM. Anna Piekutowska i Małgorzata Wołczyńska przez dwa miesiące relacjonowały protesty po próbie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce, rozmawiały z uczestniczkami wydarzeń, a teraz poszerzą tę tematykę i pogłębią wątki. Jak mówią autorki: "w nowym "Biuletynie rewolucyjnym" co tydzień znajdą się rozmowy o polityce, społeczeństwie, badaniach, książkach, historii i nauce - bo rewolucja dzieje się nie tylko na ulicy".

Od stycznia 2021 r. - w nowej ramówce zmienią się godziny nadawania niektórych programów znanych już z anteny TOK FM: "Kultury osobistej" będzie można słuchać od poniedziałku do piątku po 11:40, a "Raportu gospodarczego" od wtorku do piątku o 14:40. "Kwadrans filozofa" Tomasza Stawiszyńskiego będzie można usłyszeć we wtorki po 19:20, zaś "Listę przebojów TOK FM" w piątki po 19:20. "Andymateria", czyli rozmowy o sztuce Anny Wacławik-Orpik z Andą Rottenberg emitowane będą w niedziele po 15:00, "Między słowami" w soboty po 20:00, a "Weekend" Ewy Podolskiej w soboty po 21:00.

Komentarze (1 - 10 z 11)

TOK FM - Najlepsza stacja radiowa w Polsce :)
 13  
sPOKO.Tok fm jest ok,!!
 11  
TOK FM - tam same komusze złogi, obiecują gruszki na wierzbie, aby tylko dac im władzę, potem gruszki sami zjedzą, a niepokornych i niewinnych dla przestraszenia reszty zamkna do łagrów, jak to juz bywało.
 28  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
TOK FM to jest bardzo dobre radio - w sam raz, żeby posłuchać dla beki i poturlać się pod stołem ze śmiechu! Jedyne takie radio rozrywkowe w naszym kraju!

Oczywiście jest też pewna grupka słuchaczy, która słucha tego radia i traktuje serio przekazywane w nim treści, ale tacy słuchacze to są lewacy i na szczęście oni od pięciu lat są poza jakimkolwiek wpływem na cokolwiek w Polsce. Oczywiście szczerze i po ludzku takim słuchaczom współczuję, bo mózgi mają wyprane całkowicie...

Tyle na temat!
 46  
Miło, że pisowskiej sekcie gula drga na samą myśl o TOK FM:D :D :D
Radio drugiego wyboru w Wawie!
 19  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Miło, że pisowskiej sekcie gula drga na samą myśl o TOK FM:D :D :D
Radio drugiego wyboru w Wawie!
O, przylazło to lewackie bydło i POkazało swoje trzy świńskie mordy. Fuj!

Oczywiście wbrew temu, co napisało bydło, nic mi nie drga na myśl o TOK FM. Słucham tego radia (dla beki, jak wyżej już pisałem). TVN 24 też chętnie oglądam, też dla beki. I wielu zwolenników PiS nabija tym stacjom słuchalność i oglądalność, więc nie należy wyciągać daleko idących wniosków z wyników słuchalności TOK FM i oglądalności TVN 24, bo naprawdę nie wszyscy włączają te stacje po to, żeby wierzyć w przekazywane tam antyPiSowskie informacje. My je włączamy w celach wybitnie rozrywkowych.

Tyle na temat.

Kończę, więcej nie zajrzę, bo sracz...

KURTYNA!
hdhdhdhdhhaysgejkzhgdjsmjhgsjpud 30.12.2020 (21:45:02)
 39  
Dzień bez trollingu jest dniem straconym dla śmiecia czytającego Władysława Lema oraz badacza oglądalności radia:D :D :D
Radomska gnida:D :D :D
 9  
@ Monika
ja jestem samotny, mam tylko kota do czochrania, przyjedz do mnie na Żoliborz, mojej ochronie powiem że to moja bratanica Marta.
 12  
@tałi weź zmień płytę bo już starczy robienia z siebie niedorozwoja :)
 5  
@tałi weź zmień płytę bo już starczy robienia z siebie niedorozwoja :)
Maciuś - weź cymbale radomski leki i goń lizać kaczkę:D :D :D
 1