Łukasz Szewczyk31.12.2020 (13:14)brak komentarzy

Sylwestrowy koncert w TVS (wideo)

• Na Sylwestra Telewizja TVS przygotowała dla widzów moc wystrzałowej zabawy!
Nina Nocoń, Jacek Swoboda oraz Monika Herman
Telewizja TVS na Sylwestra przygotowała gratkę dla swoich widzów. W ostatni dzień roku (31 grudnia 2020 roku) o godzinie 20.20 na antenie stacji rozpocznie się blisko czterogodzinna.
Na scenie wystąpią się między innymi, znani widzom artyści, tacy jak Blue Party, Tomasz Calicki, Bernadeta Kowalska czy Zbigniew Lemański. W tegorocznym show wezmą udział również rozpoznawalni muzycy country, którzy na swoje koncerty przyciągają rzeszę fanów - Mariusz Kalaga oraz Gang Marcela. W tanecznych rytmach Jacek Silski i Muzykanci, zabiorą nas w podróż do słonecznej Grecji, a to wszystko dzięki piosence "Sirtaki". Beata Mańkowska oraz Geno ze swoim repertuarem przeniosą widzów na "Skrzydłach Marzeń" i przeprowadzą przez kolejne wspaniałe, muzyczne doznania.


Występy muzycznych gwiazd to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla widzów Telewizji TVS. Poza licznymi wywiadami i noworocznymi życzeniami zostanie rozstrzygnięty plebiscyt "Hit Roku 2020". Tłumnie oddawane głosy sprawiły, że ośmiu wykonawców powalczy o ten wyjątkowy tytuł, a są to między innymi: Piotr Feszter, Damian Holecki w duecie z Tacjaną Wojtkowską, Bogdan Szymańczak, Krzysztof Koniarek, Arkadia Band, czy Duet Karo!


W trakcie całego wieczoru widzom towarzyszyć będą, prowadzący: Jacek Swoboda, Nina Nocoń oraz Monika Herman. Oprócz występów muzycznych, będzie można zajrzeć za kulisy i zobaczyć rozmowy z artystami przed, a także po ich wykonaniach. Tradycyjnie po północy życzenia noworoczne złoży widzom Dyrektor Telewizji TVS, Małgorzata Piechoczek.