Łukasz Szewczyk31.12.2020 (13:23)1 komentarz

Nowy rok z Romance TV. Ulubione seriale, filmy na dzień babci i dziadka

• Na początek 2021 r. Romance TV przygotował nowości oraz propozycje ukochanych filmów na wyjątkowe okazje.
"Tylko razem z Tobą"
Premierowy nowy rok Romance TV rozpocznie 1 stycznia 2021 roku o godz. 20:00 emocjonalną opowieścią o trudnych relacjach ojca z córką. Obraz "Tylko razem z tobą", to również aktorski debiut niemieckiej piosenkarki Vanessy Mai. Następnie o godz. 21:55 stacja zaprasza do domu doskonałego tenora Jonasa Kaufmanna, by zobaczyć jak żyje prywatnie. Dokument "Jonas Kaufmann - sława światowej klasy prywatnie" miał swoją premierę zagraniczną na Amazon Prime, a w Polsce można go będzie zobaczyć wyłącznie w Romance TV.
Nowy Rok, nowe życie i nowe hity filmowe. Pierwsza propozycja to "Toni - akuszer - Sam wśród kobiet" (11 stycznia, godz. 20:00). Trzydziestodziewięcioletni Toni jest urodzonym akuszerem, a swój zawód kocha ponad wszystko. Niestety mężczyźnie w jego fachu nie zawsze jest łatwo. Gdy traci dotychczasową pracę w szpitalu nie ma wyboru - musi się zawodowo usamodzielnić. Oferta Luise, młodej ginekolożki, która chce go zatrudnić w swojej nowej przychodni, zdaje się być wspaniałym rozwiązaniem i wyjściem z trudnej sytuacji. Lekarka nie zdaje sobie sprawy, że już wkrótce z jej powodu Toni zostanie wyrzucony z rodzinnego domu. Okazuje się, że ta para spotkała się już wcześniej - podczas pamiętnej zabawy karnawałowej. Luise nie wie, że mężczyzną przebranym wówczas za zająca był właśnie Toni...

Kolejna część to "Toni - akuszer - Daddy Blues" (18 stycznia, godz. 20:00). Toni, nazywany "zaklinaczem niemowląt", bardzo dobrze czuje się, pracując jako wolny strzelec w swoim wymarzonym zawodzie. W jego gabinecie położniczym już od dawna nie przyjmuje się nowych pacjentek, wszystkie terminy są zajęte. Ale w prywatnym życiu, konkretnie w relacji z Luise, Toni niespecjalnie sobie radzi. Mężczyzna nie dopuszcza do siebie także myśli, że jego żona Hanna poważnie myśli o rozwodzie. Gdy zauważa ją na randce z przystojnym mężczyzną, guru jogi i autorem bestsellerów, jego zdolność przyjmowania ciosów od życia gwałtownie się kurczy.

W każdy niedzielny wieczór stycznia o godz. 20:00, Romance TV proponuje widzom kolejne odcinki serialu zrealizowanego na podstawie powieści kryminalnych Agathy Christie. Jak zawsze nie zabraknie w nich szarmanckiego komisarza Swana Laurence'a, nowych zbrodni i zagadek do rozwiązania.

Niektórzy zdają sobie sprawę, jak wielką wartością w naszym życiu są dziadkowie, dopiero wówczas, gdy są już dorośli. Potwierdzenie tego faktu znaleźć będzie można w filmach, które Romance TV wyemituje 21 stycznia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.. Start już o 7:00 rano, a w programie: "Inga Lindström: Dzieci mojej siostry", "Utta Danella: Pocałunek na przebudzenie", "Niania: Misja Afryka", "Utta Danella: Praska tajemnica", "Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - Lato w Endellion", "Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - jesienne wichry", "Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - przesilenie zimowe", "Rosamunde Pilcher: Cztery pory roku - podarunek wiosny".

Gdy na zewnątrz panuje zima, każdy tęskni za piękną pogodą. Szczególnie brakuje nam wyjazdów w najpiękniejsze miejsca na świecie. Dlatego w ostatni dzień stycznia Romance TV przeniesie swoich widzów aż w siedmiu filmach z serii "Lato w ..." do zapierających dech w piersiach zakątków i rozgrzeje ich serca przepięknymi opowieściami i widokami! Rozpoczynamy o 6:55 i zapraszamy na: "Lato w Marrakeszu", "Lato na Mazurach", "Lato na Majorce", "Lato na Cyprze", "Lato w Allgäu", "Lato w Paryżu", "Lato w Salamance".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Zapomnieli dodać. Mnóstwo, mnóstwo reklam. Co 10 minut.
 0