Łukasz Szewczyk03.01.2021 (17:41)2 komentarze

Premiera trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" w TVP1

• Telewizyjna Jedynka rozpoczyna emisję trzeciego sezonu reality-show "Sanatorium miłości"
• Akcja toczy się w malowniczym uzdrowisku Polanica-Zdrój w Kotlinie Kłodzkie
Marta Manowska
"Sanatorium miłości" to autorski format Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Program w trzecim sezonie nie tylko ponownie oddaje głos seniorom i prezentuje bohaterów, którzy często zbyt wcześnie wysyłani zostali na emeryturę, na którą mentalnie i emocjonalnie nie są jeszcze gotowi, ale przede wszystkim szykuje dla widzów moc niespodzianek.
W nowym sezonie show pojawią się znane ze szklanego ekranu twarze oraz osobowości telewizyjne. Spotkanie z nimi odkryje nieznane dotąd talenty naszych bohaterów. Program poprowadzi Marta Manowska, która dzielnie wspiera i motywuje uczestników podczas aktywności i rozmów na trudne tematy.

Uczestnikami reality-show będą seniorzy 60+, których łączy jedno - żyją samotnie. W trakcie pobytu w malowniczym uzdrowisku będą mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość. Zabawna i wzruszająca opowieść z ich udziałem udowodni, że dojrzałość może mieć fascynujące oblicze drugiej młodości, a życiowe doświadczenie to bezcenna wartość, a nie zbędny bagaż.

Emisja premierowych odcinków trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" w niedziele o godz. 2115 (od 3 stycznia 2021 roku) na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A kto to kretyństwo ogląda.
TVP za nasze miliardy złotych kręci kiczowate seriale.
 1  
Super program i jeszcze rolnik szuka żony, wielkie dzięki TVP za te programy, a ŁOSIE NIECH MINUSUJA MOJĄ WYPOWIEDŹ,
 1