Łukasz Szewczyk04.01.2021 (15:05)3 komentarze

Pierwsze odcinki nowych seriali Playera na antenie TVN

• Od 6 stycznia 2021 roku w każdą środę stacja pokaże pierwsze odcinki najnowszych produkcji Player Original.
• Na początek mocne uderzenie, czyli "Chyłka-Rewizja", w kolejne "Żywioły Saszy - Ogień" i "Nieobecni".
Seriale Playera w TVBN
6 stycznia jako pierwsza na widzów TVN będzie czekać "Chyłka-Rewizja", czyli kontynuacja losów bezkompromisowej mecenas Chyłki, granej przez fenomenalną Magdalenę Cielecką. Świat Joanny diametralnie się zmienia. Prawniczka musi stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zrządzenie losu sprawia, że Chyłka przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient - Rom Bukano - po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym. W efekcie Chyłka i "Zordon" znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady... Na ekranie m.in. Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski i Piotr Żurawski.
Tydzień później - 13 stycznia - widzowie TVN poznają Saszę Załuską. "Żywioły Saszy - Ogień" to serial, którego scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści "Lampiony" autorstwa Katarzyny Bondy. Sasza Załuska (Magdalena Boczarska) wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Oprócz Magdaleny Boczarskiej widzowie zobaczą także m.in. Mirosława Haniszewskiego, Jerzego Trelę, Andrzeja Konopkę, Marię Pakulnis, Aleksandrę Konieczną, Arkadiusza Jakubika i Jędrzeja Hycnara.

Serialowe rozdanie zamkną "Nieobecni", których pierwszy odcinek stacja TVN pokaże 20 stycznia. "Najmłodsza" produkcja Player Original to poruszająca opowieść inspirowana przypadkami najgłośniejszych zaginięć w Polsce. Towarzyszymy w niej tancerce Mili, dla której najszczęśliwszy czas w roku - Boże Narodzenie - okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny! W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, ekscentrycznego - mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego - podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Na ekranie debiutująca w swojej głównej roli serialowej Justyna Wasilewska w towarzystwie Piotra Głowackiego, a także Grzegorz Damięcki, Iza Kuna, Anna Dymna, Zbigniew Stryj, Łukasz Garlicki i Tomasz Włosok.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Co za śmieci.
 0  
szkoda bo potrzebne mi 23600 wiec poszukam lepiej platnej pracy
 1  
Nachalna promocja Playera. Nie widzę sensu emisji jednego odcinka danego serialu.
 0