Łukasz Szewczyk05.01.2021 (12:31)6 komentarzy

Nowości w ramówce Ultra TV 4K. Wieczorne pasmo filmowe 4K

• W styczniu ruszyła nowa ramówka kanału ULTRA TV 4K.
"Początek czasu" w ULTRA TV 4K
Kanał Ultra TV 4K wprowadza nową ramówkę. Jedną z nowości jest codzienne pasmo filmowe emitowane o godzinie 19.15. Widzowie będą mogli zobaczyć nowe programy w kinowej jakości 4K zarówno produkcji zagranicznej, jak i polskiej.
Każdego roku w kanadyjskich Górach Skalistych toczy się walka z żywiołem. Na grupę śmiałków czyhają niepowstrzymane lawiny : dudniące ściany gęstego śniegu poruszającego się z prędkością 300 km / h, zdolne zniszczyć wszystko na swojej drodze. Oto historia ich codziennych zmagań z naturą, gdy wzbijają się w niebo w misjach rozpoznawczych, wspinają się na niebezpieczne góry i wywołują potężne lawiny starannie zaplanowanymi eksplozjami. "Biały Żywioł" to program w szybkim tempie: opowieść o codziennym wyścigu z czasem, by walczyć z najbardziej śmiercionośną bronią w górach.

Każdego roku setki śmiałych, profesjonalnych surferów z całego świata gromadzą się w Nazare w Portugalii, aby rzucić wyzwanie jego potężnym falom. To tutaj znajdą największą falę na jakiej kiedykolwiek surfowano - na 24 metrach, co odpowiada wysokości 8-piętrowego budynku. Na "Wielkiej Fali" to spotkanie z poszukiwaczami przygód na tyle odważnymi, aby zaryzykować porażkę, a nawet potencjalnie śmiertelne obrażenia, dla uznania i chwały.

Kolejna propozycja to "Narodziny Ziemi" W ognistych początkach naszego młodego Układu Słonecznego światy rodzą się i unicestwiają. Giganci gazowi wywołują chaos. A młode słońce wydziela swoją wściekłość. Jak Ziemia przetrwała wbrew wszystkiemu? Ten otwierający oczy dokument 4K przedstawia niebezpieczną drogę, którą nasza planeta obrała we wczesnych latach. Program bada niektóre z największych pytań dzisiejszej nauki: Jak Ziemia stała się żywą planetą? Co jej historia mówi nam o naszych szansach na znalezienie innych światów, które są naprawdę podobne do Ziemi?

"Początek czasu" to film oparty na pracy naukowców, otwierający nowe, potężne okno w przestrzeń kosmiczną. Korzystając z zaawansowanych technologicznie teleskopów, możemy uchwycić światło na szerokich obszarach Wszechświata i skierować ogromny przepływ danych kosmicznych do modeli superkomputerów, aby zbadać siły i zdarzenia, które go ukształtowały. Czego możemy się dowiedzieć o pochodzeniu galaktyk, takich jak Droga Mleczna i światów podobnych do naszego?

W ramówce pojawi się także "Kierunek wakacje". Davida i Bianca podróżują wzdłuż i wszerz RPA, prezentując dreszczyk emocji, pyszną lokalną kuchnię i spektakularne, naturalne piękno tego tęczowego kraju. Podczas epickiej, pełnej przygód podróży przedstawią plany dostosowane dla każdego typu podróżnika. Nurkowanie w klatce z rekinami, latanie balonem i wejście na pokład wydm to tylko niektóre z atrakcji, w których spróbują swoich sił zanim zakończą wyprawę wycieczką do jednej ze słynnych winnic lub luksusowych spa w kraju.

Z kolei "Kuchnia na dziko" program kulinarny w jakości 4K przedstawiający przepisy pasjonata zaczerpnięte prosto z natury i w naturalnych warunkach podane.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Ni git. Wincyyyyj 4k!
 5  
Gdzie ten kanał jest dostępny ? U jakich operatorów ?
 6  
W UPC jest.
 4  
A w neta iptv ni ma i jeszcze długo nie będzie . Tam się namyślają czy wprowadzić do oferty kanały radiowe i jakie usługi tv wyłączyć aby było tak jak w CP . A nowe oferty to odgrzewanie kotlety z trzema worami do wyboru .
 6  
@blotka jest w Toya.
 4  
4K.... A bitrate jak na HD.... Max 6mega
 1