Łukasz Szewczyk11.01.2021 (14:20)43 komentarze

AMC, Bollywood i Novela TV w UPC Polska. Nowy pakiet Max Premium z kanałmi Filmbox i Cinemax

• UPC Polska wprowadza do oferty nowe kanały filmowo-serialowe
• Nowe stacja tworzą nowy pakiet Max Premium z paczką Filmbox i CInemax
Siedziba UPC
Od poniedziałku (11 stycznia 2020 roku) w ofercie UPC Polska dostępne są trzy nowe kanały telewizyjne. Wszystkie kanały nadawane są w jakości HD. Łącznie w ofercie operatora dostępnych jest już 158 kanałów w HD.
AMC (na pozycji numer 225 Horizon i UPC TV 4K / 488 Mediabox) to kanał dla widzów szukających rozrywki, wielbicieli niezwykłych i żywiołowych historii. Stacja oferuje kultowe filmy oraz oryginalne seriale własnej produkcji, emitowane równolegle ze światową premierą. Seriale AMC to wielokrotnie nagradzane, odważne i kreatywne produkcje takie jak m.in. "Fear the Walking Dead".

Bollywood (na pozycji numer 226 Horizon i UPC TV 4K / 490 Mediabox) to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Kino Bollywood to wysokonakładowe produkcje realizowane z rozmachem, jakością i udziałem gwiazd kina. Wśród emitowanych filmów znajdziemy dramaty, trillery, filmy akcji czy komedie. Kanał nadawany w polskiej wersji językowej. Biblioteka kanału to ponad 300 filmów rocznie

Z kolei kanał Novela TV (na pozycji numer 227 Horizon i UPC TV 4K / 495 Mediabox) kierowany jest do widzów kochających historie, w których główną rolę odgrywa miłość. Oferta stacji to seriale premierowe, nigdy nieemitowane w Polsce, a także te już znane i lubiane przez polską publiczność. Telenowele przenoszą widza do słonecznego Miami, ruchliwego Nowego Jorku, wielkiego Meksyku czy dzikiej Wenezueli i dostarczą niezapomnianych emocji. Seriale bawią, wzruszają, ściskają za serce, szokują i trzymają w napięciu.


Nowe kanały wchodzą w skład nowego pakietu Max Premium, który od dzisiaj dostępny w ofercie sieci UPC Polska. Obecnie pakiet liczy łącznie 181 kanałów (w tym 141 w jakości HD). W jego skład wchodzą, oprócz trzech nowych kanałów, także kanały z pakietu Max, FilmBox (FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Extra, FilmBox Arthouse, FilmBox Action) oraz Cinemax (Cinemax 1 i Cinemax 2).

Komentarze (1 - 10 z 43)

AMC super, a kiedy Vectra wreszcie doda ten kanał.?
 3  
Ale dodatkowo płatne.
 14  
Novela w pakiecie premium. AMC też będzie w pakiecie premium i trzeba będzie dopłacać jak ktoś będzie chciał ten kanał oglądać
 10  
Dokladnie stare dobre upc bez komentarza
 11  
Do ogólnego pakietu same badziewie
 14  
Nowy klient ma się dobrze bo za 99zł ma to wszystko
 5  
No Super Wiadomość Że UPC Wprowadza Do Oferty 3 Kanaly AMC HD Bollywood HD i Novela HD ile To Już Czasu Czekaliśmy Na Kanal AMC HD Jak Się Pojawi W UPC To Duży Jeat Plus Dla UPC Z Tamtych 2 Kanalow Z Novela HD i Bollywood HD Też Jestem Zadowolony Ze UPC Je Włączyła Do Oferty Cyfrowej Brawo UPC Oby Tak Dalej Z Nowościami.
 20  
Płace 160 a te gnojki z UPC chcą żebym dodatkowo płacił za ten nowy pakiet. chyba im odbiło
 30  
Chyba ich pogięło. AMC, Bollywood i Novela to sa kanaly u innych operatorow w normalnych podstawowych paczkach a oni chcą z tego pakiet premium robić. :/ :/ :/
 35  
Chytry dwa razy traci. UPC dało plamę dając te kanały do premium za dodatkową opłatę. Nie z nami takie numery.
 29