Łukasz Szewczyk14.01.2021 (8:37)13 komentarzy

Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga poprowadzą nowy program "WP News" w Telewizji WP

• W poniedziałek (18 stycznia 2021 roku) w Telewizji WP zadebiutuje nowy program informacyjny. "WP News"
• Jego prowadzącymi są Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga.
Patrycjusz Wyżga i Agnieszka Kopacz - prowadzący "WP News"
W "WP News" widzowie zobaczą najważniejsze informacje dnia, podane dynamicznie i w atrakcyjnej formie. Program będzie oparty na krótkich newsach, relacjach live, a także na najważniejszych z kilkuset materiałów tworzonych codziennie przez dziennikarzy Wirtualnej Polski. Emisja o 11.50 i 16.50 będzie odbywać się równolegle w Telewizji WP i na Stronie Głównej WP, każde wydanie potrwa ok. 8 minut.
- Zmiany, które tak szybko zachodzą na świecie i w Polsce, powodują wzrost zapotrzebowania na informację. Newsy są jednym z najistotniejszych elementów serwisów Wirtualnej Polski, chcemy by miały swoje stałe, należne miejsce również w Telewizji WP. Oczywistym w tej sytuacji jest korzystanie z zasobów i potencjału jednego z największych newsroomów w Polsce, dziennikarze WP codziennie relacjonują wydarzenia łącząc wideo i treści online - mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Prace nad nowym programem trwały od kilkunastu tygodni. Dział wideo Wirtualnej Polski we własnym zakresie przygotowywał scenografię i oprawę "WP News". Gospodarzami programu są Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga.

- Program informacyjny to kolejny etap w tworzeniu newsowego wideo na żywo, zarówno dla widzów telewizji, jak i użytkowników serwisów Wirtualnej Polski. "WP News" pozwoli także w pełni wykorzystać potencjał nowego studia, a zdobyte już doświadczenia dają możliwość realizowania programu z zachowaniem reżimu sanitarnego - mówi Jacek Amsterdamski, szef wideo online, zastępca redaktora naczelnego WP.

W lutym 2021 roku Telewizja WP zaprezentuje też kolejną własną produkcję. W programie "Daj się odmienić" sztab najlepszych ekspertów od stylizacji, makijażu, włosów i zabiegów estetycznych, przeprowadzi metamorfozę osoby zgłoszonej do programu. Łącznie wyemitowanych będzie dziesięć 40-minutowych odcinków, które poprowadzi Jarosław Juźwin.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Dlaczego Pani Kopacz jak i reszta, nie przedstawiaja sie tych swoich wywiadach na news room wp? Dlaczego ich artykuły nie maja wpisanej daty z jakiego dnia sa? Wstydzą sie siebie i swojego pracodawcy? Potraficie tylko wytykać TVP gdzie dobitnie pokazana jest ta PRLowska elita, pokolenie UB i SB bo im sie wszystko należy bo oni sa w Poityce, bo oni sa dziennikarzami (wg ich mniemania). Bo konekscje rodzinne, układy i układziki.
 13  
Maciek, a ty podpisujesz swoje wentylatory?
Polak, katolik, patriota 14.01.2021 (9:53:12)
 3  
Nie radze ogladac tego typu syjonistycznych telewizji, lepiej ogladać porno z lat 30tych z moim ulubionym aktorem, kiedy próbował zabaw ped alskich - Hitlerem
 14  
Dabfan, przecież to polska telewizja xD
 5  
Jak znam życie to rodzina Ewy Kopacz z PO.
 14  
Lubię wszystko co jest w obcym języku. Powinno się zakazać używania języka ojczystego. Śmierdzi to faszyzmem
 5  
Jeśli potrzebujecie licencji narciarskiej- to gratis załatwiam. Nawet wstecznie!
Przecież "nam się to zwyczajnie należało".
Szukajcie mnie w Częstochowie, gdzie głoszę kazania z ambony.
 14  
Jadźka nie ciesz sie tak bo piękny Ryszard zapowiedział że Cię zawieszą :)
 9  
Jeśli potrzebujecie licencji narciarskiej- to gratis załatwiam. Nawet wstecznie!
Przecież "nam się to zwyczajnie należało".
Szukajcie mnie w Częstochowie, gdzie głoszę kazania z ambony.
Obiecałam, że mu śniegiem na stoku natrę te wory pod oczami i że dostanie działkę do wciągnięcia. Wszak to stary narkoman jest. I obiecał, że mi nic nie zrobi.
 8  
coś mi mówi że to będzie mało. Chyba będziesz musiała klęknąć przed.... jego rozporkiem.
 11