Łukasz Szewczyk15.01.2021 (12:34)5 komentarzy

Największa lista przebojów Top 500 w Radiu Złote Przeboje

• Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli głosować na swoje ulubione piosenki z listy aż 500 niezapomnianych przebojów.
• Na antenie stacji przez trzy tygodnie prezentowane będą wybrane utwory i historie ich powstania, a głosowanie potrwa na zloteprzeboje.pl.
• Od 8 lutego Radio Złote Przeboje każdego dnia zagra po 100 piosenek z listy, by finalnie 12 lutego przedstawić numer jeden, czyli największy złoty przebój wszech czasów.
Top 500
W najbliższy poniedziałek (18 stycznia 2021 roku) Radio Złote Przeboje zainauguruje największą, bo liczącą aż 500 utworów, listę przebojów. Od 18 stycznia przez trzy kolejne tygodnie słuchacze rozgłośni będą mogli głosować na największy złoty przebój wszech czasów. Swoje głosy będzie można oddawać na 500 piosenek na stronie radia zloteprzeboje.pl.
Na antenie między 10:00 a 18:00 pojawią się wybrane utwory z listy wraz z historiami ich powstania, a w czwartym tygodniu akcji Złote Przeboje zagrają wszystkie 500 piosenek. Od poniedziałku, 8 lutego każdego dnia słuchacze poznają po 100 piosenek z listy - aż do piątku, 12 lutego, kiedy około godziny 18:00 na antenie zabrzmi przebój z miejsca 1.

Największej liście przebojów w Polsce będzie towarzyszyć konkurs, w którym słuchacze będą mogli wygrać nawet 500 złotych w gotówce. Ich zdaniem będzie odgadnięcie wykonawców przebojów z TOP500 - za każdą poprawną odpowiedź stacja zapłaci 100 złotych. Konkurs będzie rozgrywany 3 razy dziennie, od poniedziałku do piątku.

​Konkurs i głosowanie w największej liście przebojów Radia Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na Gazeta.pl, Onet.pl i na Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Przecież to radio nie ma takiej długiej playlisty
 4  
super konkurs.
 5  
Przecież to radio nie ma takiej długiej playlisty
moze ma.
 8  
To radio codziennie gra to samo - do znudzenia...
 1  
Kiedyś były takie kartridże na Pegasusa np. "500 w 1", pierwsze gry były nowe, reszta powtarzane w pętli, tak mniej więcej będzie wyglądać ta lista Top 500.
 2