Łukasz Szewczyk20.01.2021 (19:01)2 komentarze

"Lab". Nowy serial kryminalny wiosną 2021 w TVN

• Trwają zdjęcia do nowej produkcji TVN - codziennego serialu kryminalnego "Lab".
• Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce. Zespół laborantów we współpracy z zespołem policjantów wspólnie rozwiązują zawikłane zagadki kryminalne, odnajdują ofiary, demaskują sprawców.
Nowy serial "Lab" wiosną w TVN
Wiosną 2021 roku na antenie TVN pojawi się nowy serial kryminalny "Lab". Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. Jak zapowiadają twórcy, jest to pierwszy taki serial, gdzie widzowie będą mogli zobaczyć kolejne etapy śledztwa od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.
Stali bohaterowie serialu to grupa policyjna i pracownicy nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji zawodowej oraz specjalistycznemu sprzętowi wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych, niezwykłych spraw. Są w pełni zaangażowani w pracę, mają jednak swoje słabości, problemy i tajemnice, które widzowie będą poznawać w trakcie kolejnych odcinków.

Życie prywatne bohaterów toczy się równolegle do prowadzonych śledztw. Policjanci i technicy to postaci z krwi i kości, którymi targają różne uczucia i emocje, wpływające także na ich pracę. Próbują ułożyć swoje życie prywatne oraz dać z siebie wszystko w życiu zawodowym. Czy uda im się to pogodzić?

Labem kieruje profesjonalna inspektor Maria Szajner. Jednym z głównych śledczych jest indywidualista i samotnik Kuba Rawicz. Mężczyzna, choć jest znakomitym policjantem, skrywa tajemnicę, która gnębi go od dzieciństwa. Doświadczona komisarz Klaudia Traczyk będzie próbowała łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Małżeństwo Pawła i Brygidy mierzyć się będzie z ambicjami żony oraz przeszłością szefa laborantów. W Labie pracuje była narzeczona Pawła, idealna pod każdym względem specjalistka balistyki, Iga. Nie zabraknie również w serialu barwnych postaci: laboranta Kacpra czy komisarza Wilczewskiego, którego aspiracje sięgają znacznie dalej niż zastępowanie szefowej.

Zdjęcia do "Labu" powstają w Krakowie, jego głównym scenarzystą jest Hanna Niemiec, reżyserem formatującym Marcin Głowacki, a producentem Krystyna Lasoń.

Komentarze (1 - 2 z 2)

TVN zamiast klepać kolejne kryminały powinien nakręcić film, w którym nastolatka 13-16 zakochuje się w mężczyźnie. Taka miłość jest bezwarunkowa i urocza. Czas przełamać tabu
 1  
Coś w stylu polsatowskiego Śladu? Ma być sporo odcinków o 17-tej. Konkurencja dla Gliniarzy, których oglądam.
 0