Łukasz Szewczyk25.01.2021 (12:38)39 komentarzy

TVP planuje uruchomić trzy nowe kanały. Pierwszy z nich ruszy w marcu

• W marcu ruszy nowy kanał TVP Kobieta,
• Dodatkowo publiczny nadawca planuje uruchomić TVP Nauka i TVP Muzyka
TVP planuje uruchomić trzy nowe kanały. Pierwszy z nich ruszy w marcu
Telewizja Polska ma poważne plany dotyczące rozbudowy swojego portfolio kanałów tematycznych. W planach jest uruchomienie aż trzech nowych stacji telewizyjnych. Pierwszy z nowych kanałów, który zadebiutuje na rynku to TVP Kobieta. Stacja ma posiadać charakter lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowy. Nadawca nie zdradza szczegółów dotyczących nowego projektu. Wiadomo jedynie, że stacja ma " w zintegrowany sposób realizować potrzeby widowni kobiecej".
Jak ustalił Presserwis, start kanału TVP Kobieta zaplanowano na 8 marca 2021 roku. Niewykluczone, że od samego początku nadawania stacja trafi do oferty ósmego multipaku naziemnej telewizji cyfrowej, czasowo zastępując TVP Rozrywka.

To nie koniec odważnych planów Telewizji Polskiej. W kolejnych latach (2021 - 2024) publiczny nadawca telewizyjny ma w planach uruchomić muzyczny kanał TVP Muzyka, w którym oprócz teledysków znajdą się także koncerty oraz tematyczne filmy dokumentalne. W planach jest także uruchomienie edukacyjnego kanału TVP Nauka.
Press.pl

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Najpierw niech podniosą TVP Seriale, TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP ABC do jakości HD na satelicie i w kablu, i ewentualnie w MUX-5 DVB-T2, w końcu mamy 2021, a wspomniane kanały nadal nadają w SD. Poza tym dziwne, że TVP Polonia HD i TVP Kultura HD są w MUX-5 DVB-T2, pierwszy to kanał dla Polonii, a drugi jest już w MUX-8. Zamiast nich powinny się w nim znaleźć TVP ABC HD, TVP Historia HD i TVP Rozrywka HD. Kanał TVP Seriale wciąż jest dodatkowo płatny w MUX-4, na satelicie i w kablu, mimo że emituje powtórki i seriale archiwalne. W pierwszej kolejności należy tym się zająć.
 62  
Nie lepiej pracować nad obecnymi kanałami niż iść na ilość z nowymi które i tak mało kto ogląda albo nawet nie ma do nich dostępu. Chyba działanie żeby pokazać, że dużo w tvp się dzieje
 57  
Same badziewia na tych kanałach pewno będą i powtórki z innych kanałów. Zamiast dodawać kolejne podobne kanały to lepiej iść w jakość obecnych. Z SD przerobić w HD wszystkie i ulepszyć programowo. Jak najmniej powtórek. Dodać do multiplex'u TVP Seriale i inne, których nie ma z "TVP".
 57  
Oddajcie 2 miliardy dziady z tvp
 55  
Na TVP Kobieta będą msze transmitowane z zakonów żeńskich ,ciekawe wywiady o życiu w zakonie no i kulinaria oczywiście.
TVP Muzyka: Disco Polo i muzyka organowa , w TVP Nauka: Pułapki nauki w kontekście prawd wiary i quizy z życia prezydenta tysiąclecia.
 55  
następny chłam się szykuje!!!
 54  
między czasie w TVN trwają masowe zwolnienia... znaczy optymalizacja struktur.
Nie mają 2 miliardów co roku.
 54  
Sekta pierze ukradzioną podatnikom kasę na potęgę.
I wszędzie wlecze tę zarazę narodowosocjalistyczną:D :D :D
 54  
ciekawie zapowiada sie TVP Kobieta.
W ramówce pewnie poradniki:
jak być uległą dla swojego 'Patrioty'
jak ustawiać się do bicia by mniej bolało
jakie kosmetyki na siniaki
jak zajść w ciąże po każdym stosunku
jak efektywnie sprzątać gotować i prać
jak wychować dzieci na 'Patriotów'
jak modlić się do św. Rydzyka
jak stać się szmatą
....
 53  
Zamiast sport2 - uruchamiają kanały które znikoma ilość widzów będzie oglądać
 53