Łukasz Szewczyk25.01.2021 (12:38)39 komentarzy

TVP planuje uruchomić trzy nowe kanały. Pierwszy z nich ruszy w marcu

• W marcu ruszy nowy kanał TVP Kobieta,
• Dodatkowo publiczny nadawca planuje uruchomić TVP Nauka i TVP Muzyka
TVP planuje uruchomić trzy nowe kanały. Pierwszy z nich ruszy w marcu
Telewizja Polska ma poważne plany dotyczące rozbudowy swojego portfolio kanałów tematycznych. W planach jest uruchomienie aż trzech nowych stacji telewizyjnych. Pierwszy z nowych kanałów, który zadebiutuje na rynku to TVP Kobieta. Stacja ma posiadać charakter lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowy. Nadawca nie zdradza szczegółów dotyczących nowego projektu. Wiadomo jedynie, że stacja ma " w zintegrowany sposób realizować potrzeby widowni kobiecej".
Jak ustalił Presserwis, start kanału TVP Kobieta zaplanowano na 8 marca 2021 roku. Niewykluczone, że od samego początku nadawania stacja trafi do oferty ósmego multipaku naziemnej telewizji cyfrowej, czasowo zastępując TVP Rozrywka.

To nie koniec odważnych planów Telewizji Polskiej. W kolejnych latach (2021 - 2024) publiczny nadawca telewizyjny ma w planach uruchomić muzyczny kanał TVP Muzyka, w którym oprócz teledysków znajdą się także koncerty oraz tematyczne filmy dokumentalne. W planach jest także uruchomienie edukacyjnego kanału TVP Nauka.
Press.pl

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Najpierw niech podniosą TVP Seriale, TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP ABC do jakości HD na satelicie i w kablu, i ewentualnie w MUX-5 DVB-T2, w końcu mamy 2021, a wspomniane kanały nadal nadają w SD. Poza tym dziwne, że TVP Polonia HD i TVP Kultura HD są w MUX-5 DVB-T2, pierwszy to kanał dla Polonii, a drugi jest już w MUX-8. Zamiast nich powinny się w nim znaleźć TVP ABC HD, TVP Historia HD i TVP Rozrywka HD. Kanał TVP Seriale wciąż jest dodatkowo płatny w MUX-4, na satelicie i w kablu, mimo że emituje powtórki i seriale archiwalne. W pierwszej kolejności należy tym się zająć.
 61  
Same badziewia na tych kanałach pewno będą i powtórki z innych kanałów. Zamiast dodawać kolejne podobne kanały to lepiej iść w jakość obecnych. Z SD przerobić w HD wszystkie i ulepszyć programowo. Jak najmniej powtórek. Dodać do multiplex'u TVP Seriale i inne, których nie ma z "TVP".
 58  
ciekawie zapowiada sie TVP Kobieta.
W ramówce pewnie poradniki:
jak być uległą dla swojego 'Patrioty'
jak ustawiać się do bicia by mniej bolało
jakie kosmetyki na siniaki
jak zajść w ciąże po każdym stosunku
jak efektywnie sprzątać gotować i prać
jak wychować dzieci na 'Patriotów'
jak modlić się do św. Rydzyka
jak stać się szmatą
....
 57  
następny chłam się szykuje!!!
 56  
Nie lepiej pracować nad obecnymi kanałami niż iść na ilość z nowymi które i tak mało kto ogląda albo nawet nie ma do nich dostępu. Chyba działanie żeby pokazać, że dużo w tvp się dzieje
 56  
Oddajcie 2 miliardy dziady z tvp
 55  
między czasie w TVN trwają masowe zwolnienia... znaczy optymalizacja struktur.
Nie mają 2 miliardów co roku.
 54  
Sekta pierze ukradzioną podatnikom kasę na potęgę.
I wszędzie wlecze tę zarazę narodowosocjalistyczną:D :D :D
 54  
Na TVP Kobieta będą msze transmitowane z zakonów żeńskich ,ciekawe wywiady o życiu w zakonie no i kulinaria oczywiście.
TVP Muzyka: Disco Polo i muzyka organowa , w TVP Nauka: Pułapki nauki w kontekście prawd wiary i quizy z życia prezydenta tysiąclecia.
 54  
Zamiast sport2 - uruchamiają kanały które znikoma ilość widzów będzie oglądać
 53