Łukasz Szewczyk27.01.2021 (12:01)1 komentarz

Wyścig Daytona24 z udziałem Roberta Kubicy na żywo w Eurosporcie

• Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmisji prestiżowego wyścigu 24-godzinnego na słynnym torze Daytona.
• Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze i ostatnie trzy godziny rywalizacji, w której zobaczymy między innymi Roberta Kubicy. Polski kierowca pojedzie w zespole High Class Racing.
• Cały wyścig transmitowany będzie z komentarzem w serwisach Eurosport Player i player.pl.
Daytona24
Daytona24 to jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów wytrzymałościowych na świecie. W tym roku na słynnym torze wystąpi Robert Kubica, który pojedzie bolidem LMP2 w zespole High Class Racing. Jego partnerami będą arcyksiążę Austrii Ferdinand Habsburg oraz dwóch Duńczyków - Anders Fjordbach i Dennis Andersen. Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze trzy godziny wyścigu w sobotę i ostatnie trzy godziny w niedzielę. Cały wyścig z polskim komentarzem dostępny będzie na żywo w serwisach Eurosport Player i player.pl.
W piątek o 17:30 Eurosport 1 pokaże na żywo wirtualny wyścig na torze Daytona, który będzie znakomitym wprowadzeniem do weekendowych zmagań i przedsmakiem wielkich emocji. Widzowie będą mieli okazję zapoznać się ze słynnym torem i sprawdzić, co czeka Roberta Kubicę i jego partnerów z zespołu. W wyścigu Eurosport eRacing by Assetto Corsa weźmie udział między innymi Kamil Franczak, jeden z najlepszych polskich simracerów. Uczestnicy będą ścigać się samochodami Audi LMP1. O komentarz najwyższej jakości zadbają Krzysztof Woźniak, dziennikarz Motowizji i ekspert simracingu oraz Wojciech Malaca, komentator e-sportowy i kierowca simracingowy.


Plan transmisji:

Piątek (29 stycznia),
• godz. 17:30 Eurosport eRacing na torze Daytona (Eurosport 1)
Sobota, (30 stycznia)
• godz. 21:20 Daytona 24 (Eurosport 2)
Niedziela (31 tycznia)
• godz. 19:00 Daytona 24 (Eurosport 2)

Cały wyścig Daytona 24 na żywo w Eurosport Playerze i player.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

A dlaczego nie w Eurosporcie 1? Tylko ten jest dostępny w sieci kablowej
 1