Łukasz Szewczyk29.01.2021 (11:39)5 komentarzy

Nowa seria "Rozenek cudnie chudnie" od lutego w TVN Style

• Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę bez efektu jo-jo? Jak mądrze korzystać z diet? Do jakich specjalistów udać się po poradę?
• W nowej serii "Rozenek cudnie chudnie" widzowie TVN Style przekonają się jak będzie wyglądała droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury.
Nowa seria "Rozenek cudnie chudnie" od lutego w TVN Style
Ciąża, szczególnie ta długo wyczekiwana, jest źródłem szczęścia. Niezależnie od radości związanych z powiększeniem rodziny, dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek-Majdan. Kobieta spełniona zawodowo, która trzeciego syna Henia urodziła po 40-tce. Jako dojrzała osoba chce chudnąć mądrze i z głową. Aby to zrobić, potrzebuje wsparcia profesjonalistów.
"Rozenek cudnie chudnie" umożliwi towarzyszenie Małgorzacie w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które już miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się wysportowanym ciałem! Nie zabraknie również dużej dawki humoru i dystansu do siebie.

Premiera serii "Rozenek cudnie chudnie" w poniedziałek (1 lutego 2021 roku_ o godz. 20.10 na antenie TVN Style.

Komentarze (1 - 5 z 5)

A fuj! Specjalistka od wszystkiego. Aż dziw bierze, że jeszcze Pinokiowi nie doradza odnośnie qurvvida.
 7  
Szkoda, że TVN Style ciągle myśli, że świat kończy się na celebrytach "od wszystkiego". No ale, wiedzą lepiej :)
 11  
Królik Bugs będzie opowiadać o odsysaniu tłuszczu i implantach. Amen
 6  
Przewiduję sporo "product placement" wciśniętych do każdego odcinka tego show.
 6  
ło matko Tina Turner?
 0