Łukasz Szewczyk29.01.2021 (12:30)5 komentarzy

Nowa wersja aplikacji "Gazety Wyborczej" już na urządzeniach z systemem Android

• Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android mogą korzystać z nowej odsłony aplikacji Gazety Wyborczej
• Aplikacja zapewnia m.in. bardziej przejrzysty i czytelny wygląd, a także łatwiejszą nawigację.
Nowa wersja aplikacji "Gazety Wyborczej" już na urządzeniach z systemem Android
Treści "Gazety Wyborczej" w nowej wersji aplikacji mogą już czytać użytkownicy obu systemów: iOS oraz Android. - Zmiany, które wprowadziliśmy, to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby naszych użytkowników pytanych o produkt i jego funkcjonalności podczas badań jakościowych. Zależy nam na tym, aby stale podnosić komfort korzystania z aplikacji zarówno w zakresie czytania treści, jak i nawigacji w aplikacji - mówi Katarzyna Całuch, Product Owner aplikacji mobilnych "Gazety Wyborczej".
W najnowszej odsłonie aplikacji "Gazety Wyborczej" wprowadzono bardziej przejrzysty i czytelny wygląd oraz nowoczesny design. Aplikacja zawiera także praktyczne rozwiązania - to m.in. możliwość wyboru wielkości i rodzaju czcionki na stronie artykułowej tak, aby użytkownicy mogli czytać treści w sposób najbardziej dla nich dogodny; łatwiejszy dostęp do schowka z zapamiętanymi artykułami, aby wrócić do nich w każdej chwili, czy sekcję "Jedynka", której nazwa nawiązuje do pierwszej strony tradycyjnego wydania gazety, gdzie czytelnicy znajdą wyraźniej wyodrębnione wydarzenia danego dnia.

Nową wersję aplikacji przygotował dział rozwoju produktu Wyborcza.pl. Za projekt UX odpowiadał Artur Siatka, a projekt UI przygotowała Agencja Artegence oraz Adam Peterczuk z Wyborcza.pl.

Nowi subskrybenci aplikacji "Gazety Wyborczej" mogą skorzystać z miesięcznego darmowego okresu próbnego i czytać wszystkie treści w aplikacji bez limitu. Po okresie próbnym użytkownicy będą mogli wykupić miesięczny dostęp do aplikacji w cenie 19,99 zł.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Niesamowite, że mimo absolutnego przewodnictwa na rynku produkt stale doskonalony. Jest świetnie. Tak trzymać.
Do tego polecam CLOU - pokrewną apkę od AGORY.
Gratulacje!!!
 8  
Mydelniczka już smaruje!
;D ;D ;D
 8  
Pisowska gnida MUSI trollować:D :D :D
Tylko tak może zaistnieć. Tylko tak ją ktoś może zauważyć. Tylko tak trwa.
 8  
dzięki takim mediom jak Wyborcza czy TVN dowiemy się o pewnej Bohaterce, którą pisowski Omon odziera z godności i szacunku -

# Babcia Kasia
 8  
A ja używam wersji tej najstarszej gdzie jest wszystko czytelne a tak to jest groch z kapustą i nie wiadomo czy to jest z papieru czy online.
 0