Łukasz Szewczyk01.02.2021 (10:06)9 komentarzy

AXN Black rozszerza zasięg w UPC Polska

• Od lutego 2021 roku kanał AXN Black jest dostępny w pakiecie Select UPC Polska.
Siedziba UPC
Kanał AXN Black szerzej dostępny w UPC Polska. Do tej pory stacja w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępna była jedynie w wyższym pakiecie Max. Od lutego 2021 roku kanał dostępny jest już od niższego pakietu Select. Można go oglądać na pozycji 28 na dekoderze Mediabox, pozycji 55 na dekoderze Horizon oraz na pozycji #5 na dekoderze UPC 4K TV BOX.

Kanał AXN Black oferuje mocne oblicze akcji, propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, gdzie prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje. W ofercie kanału można aktualnie zobaczyć m.in. takie seriale jak: "Powers 2", "Absentia 3", "Odpowiednik 2", "Designated Survivor 2" oraz filmy: "Sztuka kradzieży", "Grimsby", "Zagłada", "Robin Hood: Książę złodziei", "Resident evil", "Pociąg z forsą" i wiele innych.

Wkrótce swoją premierę na kanale będzie miał również serial "Kryształ" ("Ice"), wciągający i trzymający w napięciu kryminał o rodzinie, która zanurza się w podziemie handlu diamentami w Los Angeles. Działający na polskim rynku od października 2013 roku, kanał AXN Black jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do koncernu Sony Pictures Television.

Komentarze (1 - 9 z 9)

To jest wiadomość na którą czekałem od miesięcy.żenada
 16  
W 2021 do oferty wreszcie dołączono kanał nadający od 2013. Brawo :D
 18  
Brawo UPC, jestem pod wielkim wrażeniem.
 11  
No to czym teraz różni się pakiet MAX od SELECT skoro wsszystko z wyższego pakietu ląduje do Select, a w Maxie nic nowego się nie pojawia?
UPC - Oszuści!
 12  
@ channel TOTALNI OSZUŚCI !!!!! Ale dodali 3 kanały które będą w nowym pakiecie premium normalnie totalny szok !!!!!! Tylko żeby zdzierać kasę !!!!!! Zamiast dodać do pakietu MAX !!!!!!
 15  
Spokojnie pewnie nie bawem coś klientom dadzą co mają Maxa .
 6  
UPC = Ubogi Pakiet Catv

Cała oferta upc w kilku słowach:
- najdroższe komórki na rynku
- Cloudy i inne niepotrzebne badziewia
- pakiety Office
- Bollywood i Novela TV w najdroższym pakiecie Premium

Wzorem Poczty Polskiej czekamy na możliwość:
- zakupu kartek świątecznych w BOK UPC
- sprzedaż czekoladek i innych słodyczy
- prenumeraty Gościa Niedzielnego przez infolinię
 14  
Ta sieć nie schodzi, ta sieć już zeszła na psy. Nie obrażając zwierząt oczywiście. Ja po ponad 20 latach w upc rezygnuję z ich coraz gorszych usług
 16  
Na psy to schodzą mali operatorzy kablowi którzy tylko podwyżki robią nic w zamian nie dając ani internetu nawet nie przyspieszając, nawet routera nie dają klientowi. Klient router musi kupić sobie sam...
 2