Łukasz Szewczyk01.02.2021 (11:12)brak komentarzy

Seth postanawia wystawić sztukę. Premiera w Cartoon Network

• W nowych odcinkach twórcy "Fungisów!", ze Stephenem P. Nearym na czele, zapraszają do odkrywania Fungisowa.
• Widzowie otrzymają kolejne okazje do poznawania wesołego świata małego Setha
Fungisy
W Fungisowie nigdy nie brakuje okazji do zabawy i nauki. Mieszkaniec tej krainy, 10-letni Seth, jest ciekawy świata i uwielbia odkrycia. Tym razem będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o historii miasteczka, w którym mieszka. Lekcje w szkole nie są według niego wystarczające, dlatego postanawia zorganizować z przyjaciółmi archeologiczną wyprawę. Bystry bohater spróbuje również dostać prawdziwą pracę. W tym celu zamieni się w dinozaura - jednak transformacja przysporzy więcej problemów niż ktokolwiek się spodziewał.
W innym odcinku mama Setha, Doktor Nancy, zabroni bohaterowi zbliżać się do głębokiej i niebezpiecznej studni. Jednak pilny uczeń będzie chciał przyjrzeć się jej z bliska! Drobne kłamstewko stanie się ogromnym dylematem, kiedy w studni utkwi Pascal. Mieszkańcy Fungisowa pomyślą, że chłopiec jest tajemniczym potworem... To nie koniec przygód rodzeństwa. Pewnego dnia Seth postanowi napisać sztukę o znaczeniu higieny jamy ustnej. Namówi Pascala, aby został jej reżyserem.

Premiera nowych odcinków serialu "Fungisy!" już w poniedziałek 8 lutego o 14:20 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:20.