Łukasz Szewczyk05.02.2021 (12:11)brak komentarzy

Nowy miesięcznik na rynku. "FAKT. Magazyn Śledczy"

• Na rynku debiutuje "FAKT. Magazyn Śledczy", niwy miesięcznik wydawany pod marką dziennika Fakt.
• Na ponad 80 stronach można znaleźć historie kryminalne oraz artykuły o zabójstwach, porachunkach mafijnych i zuchwałych kradzieżach.
• Redaktorem prowadzącym jest Wojciech Sroczyński.
"FAKT. Magazyn Śledczy" - numer 1.2021
"FAKT. Magazyn Śledczy" - numer 1.2021
Tematem okładkowym pierwszego wydania "Magazynu Śledczego" są kobiety należące do grup przestępczych oraz historia Magdaleny K., która według prokuratury była przywódczynią pseudokibiców Cracovii, jednego z najbardziej brutalnych gangów. Tematem numeru jest również artykuł "Wszystkie grzechy polityków". Dziennikarze opisują, jak dochodzi do nadużyć wśród ludzi sprawujących władzę i udowadniają, że informacja o nieetycznych czy przestępczych działaniach notabli nierzadko jest traktowana jako element gry politycznej.
- "Magazyn Śledczy" to jedyny taki magazyn na rynku. Nie gonimy za tanią sensacją lecz informujemy o nieetycznym i niezgodnym z prawem zachowaniu ludzi. W naszych tekstach będziemy analizować metody działania przestępców i osób lawirujących na granicy prawa. Na celowniku naszych dziennikarzy znajdą się także politycy, celebryci i inne osoby, które powinny świecić pozytywnym przykładem - mówi Wojciech Sroczyński, redaktor prowadzący "Magazyn Śledczy".

W pierwszym wydaniu "Magazynu Śledczego" w tekście "Strzelaliśmy z policyjnej broni" czytelnicy znajdą test wszystkich pistoletów, które obecnie znajdują się na wyposażeniu polskiej Policji oraz wrażenia i wnioski z użytkowania policyjnej broni.

W numerze będzie można przeczytać także artykuły o tym, jak się rodziła polska mafia oraz poznać historię pierwszego złodzieja, który wpadł przez odciski palców.

"FAKT. Magazyn Śledczy" będzie dostępny w kioskach i salonach prasowych od 8 lutego 2021 roku w cenie 9,50 zł.