Łukasz Szewczyk11.02.2021 (23:47)3 komentarze

Mecz Igi Świątek w trzeciej rundzie Australian Open na żywo w Eurosporcie

• W piątek (12 lutego 2021 roku) Iga Świątek zmierzy się z Fioną Ferro w meczu o awans do czwartej rundy Australian Open. Polka i Francuzka zagrają ostatni mecz na Margaret Court Arena.
• Transmisja z komentarzem Marka Furjana i Tomasza Wiktorowskiegow Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze
Świątek - Ferro
Iga Świątek pewnie awansowała do trzeciej rundy Australian Open i przedłużyła wspaniałą serię zwycięstw w turniejach Wielkiego Szlema. W pierwszym meczu w Melbourne Polka pokonała Holenderkę Arantxę Rus, a w drugim Włoszkę Camilę Giorgi. Jej rywalką w walce o czwartą rundę będzie Fiona Ferro. Francuzka to 46. zawodniczka w rankingu WTA. Do tej pory jej najlepszym wynikiem w Wielkim Szlemie jest czwarta runda Roland-Garros w 2020 roku. W Australian Open po raz pierwszy w karierze awansowała do trzeciej rundy.
Spotkanie Igi Świątek z Fioną Ferro będzie ostatnim meczem rozgrywanym na Margaret Court Arena. Rozpocznie się po zakończeniu zaplanowanego na 9:00 kanadyjskiego pojedynku Denis Shapovalov - Felix Auger-Aliassime. Polka i Francuzka wybiegną więc na kort nie wcześniej niż o 11:00. Ich spotkanie na antenie Eurosportu 1 i Eurosport Playera skomentuje duet Marek Furjan - Tomasz Wiktorowski.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Na Eurosporcie 1 z Astry nie ma tego meczu.
 0  
Bo w media 2 oczywiście są nie do końca dokładne informacje. Chodzi o Eurosport Polska.
 2  
Trzymamy kciuki za Halep
 0