Łukasz Szewczyk12.02.2021 (17:39)brak komentarzy

PPV: Gala FEN 32: Lotos Fight Night w Cyfrowym Polsacie i Ipli za 40 zł

• Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy platformy Ipla mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 32: Lotos Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 20 lutego 2021 roku.
• Cena realizowanego w systemie "pay-per-view" (PPV) wydarzenia to 40 zł.
Gala FEN 32
W walce wieczoru do obrony pasa przystąpi niepokonany od ponad sześciu lat Mateusz "Chińczyk" Rębecki (11-1, 1 KO). Przeciwnikiem mistrza będzie Argentyńczyk Jose Barrios Vargas (11-1, 1 KO), który dotychczas doznał tylko jedynej porażki. W kolejnym dobrze zapowiadającym się starciu spotkają się: wielokrotny mistrz Polski w brazylijskim jiu-jitsu i mistrz Polski ADCC w Submission Fighting, Wojciech "Kulkinio" Janusz (10-5, 3 KO) oraz Marcin "Bane" Łazarz (12-7, 2 KO). Będzie to eliminator do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.
Podczas najbliżej Gali fani zobaczą również walkę pomiędzy pochodzącym z Salwadoru i debiutującym pod szyldem FEN, Ednaldo "Lula Molusco" Oliveirą (21-7-1, 11 KO), który zmierzy się z Szymonem Bajorem (21-9, 9 KO), byłym mistrz PLMMA w wadze ciężkiej. Na macie pojawi się także ulubieniec wszystkich sympatyków FEN, Szymon "Lutador" Dusa (9-5, 6 KO), który w pojedynku spotka się ze Słowakiem Rolandem Cambalą (14-10, 7 KO).

Inne pary Gali to Rafał "Kaszana" Lewon (14-10, 5 KO) vs Piotr "Leda" Walawski (8-6, 2 KO) oraz Djamil "Dynamit" Chan (15-8, 12 KO) vs Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO). Na sobotnim wydarzeniu swoje umiejętności pokaże również dobrze znany fanom MMA Wojciech Kawa (1-0), który podejmie Mikołaja Lewandowskiego (0-0). Rywalem Bartosza Szewczyka (6-2), czterokrotnego złotego medalisty Amatorskiej Ligi MMA, będzie Rosjanin Akhmet Salamov (1-0). Ostatnią potwierdzoną walką w karcie jest spotkanie Mateusz Strzelczyk (9-9-1) vs Piotr Kuberski (7-1).

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00 przygotowanym specjalnie dla widzów PPV studiem gali.

Jak zamówić?
Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów: przez SMS o treści, w internetowym Centrum Obsługi Klienta w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta oraz w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Galę FEN 32 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników na całym świecie w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem.