Łukasz Szewczyk14.02.2021 (12:55)3 komentarze

Canal+ zapowiada filmową antologię "Planeta Singli". Premiera na Święta Bożego Narodzenia

• Miłośnicy współczesnych historii miłosnych jeszcze w tym roku będą mogli obejrzeć premierę "Planety Singli - Antologię" w Canal+
• Ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy Canal+ i Gigant Films.
"Planeta Singli 2"
Po pięciu latach od premiery walentynkowego hitu rozpoczynają się prace nad produkcją inspirowaną historiami internetowych randkowiczów. Cykl ośmiu filmów "Planeta Singli - Antologia", złoży się na kolekcję opowieści spod znaku komedii romantycznej z udziałem plejady polskich gwiazd. Antologia skierowana będzie do widzów w każdym wieku, a jej bohaterami będą zarówno nastolatki, dorośli jak i seniorzy. Oczami ośmiu reżyserów będziemy śledzić ich różne, portretujące współczesny świat historie, które łączy wspólny mianownik - Miłość.
- Ogromy kinowy sukces "Planety Singli" w 2016 roku zaowocował dwoma kontynuacjami, które także stały się filmowymi hitami. Miliony Polaków pokochały nasz "planetowy" świat. Już podczas powstawania scenariusza pierwszego filmu, kolekcjonowaliśmy pomysły i historie ludzi, którzy spotkali się dzięki randkowej aplikacji i teraz podzielimy się nimi z widzami. Moim zdaniem to będzie prawdziwa uczta dla nie tylko dla fanów serii, ale też dla całkiem nowych odbiorców, których przyciągnie różnorodność opowieści, odmienny ton każdej z nich - mówi producent kultowej Planety Singli, Radosław Drabik.

Premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Można spodziewać się, że będzie to jednej z hitów świątecznej ramówki platformy Canal+. Nową produkcję będzie można oglądać przez satelitę i sieci kablowe na antenie Canal+ Premium oraz w internecie na platformie Canal+ Online.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Gniot na miarę canal +
 3  
Przecież Stuhr obiecał wyjechać z Polski .
 1  
"le cabaret"............
 0