Łukasz Szewczyk14.02.2021 (12:55)3 komentarze

Canal+ zapowiada filmową antologię "Planeta Singli". Premiera na Święta Bożego Narodzenia

• Miłośnicy współczesnych historii miłosnych jeszcze w tym roku będą mogli obejrzeć premierę "Planety Singli - Antologię" w Canal+
• Ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy Canal+ i Gigant Films.
Canal+ zapowiada filmową antologię "Planeta Singli". Premiera na Święta Bożego Narodzenia
Po pięciu latach od premiery walentynkowego hitu rozpoczynają się prace nad produkcją inspirowaną historiami internetowych randkowiczów. Cykl ośmiu filmów "Planeta Singli - Antologia", złoży się na kolekcję opowieści spod znaku komedii romantycznej z udziałem plejady polskich gwiazd. Antologia skierowana będzie do widzów w każdym wieku, a jej bohaterami będą zarówno nastolatki, dorośli jak i seniorzy. Oczami ośmiu reżyserów będziemy śledzić ich różne, portretujące współczesny świat historie, które łączy wspólny mianownik - Miłość.
- Ogromy kinowy sukces "Planety Singli" w 2016 roku zaowocował dwoma kontynuacjami, które także stały się filmowymi hitami. Miliony Polaków pokochały nasz "planetowy" świat. Już podczas powstawania scenariusza pierwszego filmu, kolekcjonowaliśmy pomysły i historie ludzi, którzy spotkali się dzięki randkowej aplikacji i teraz podzielimy się nimi z widzami. Moim zdaniem to będzie prawdziwa uczta dla nie tylko dla fanów serii, ale też dla całkiem nowych odbiorców, których przyciągnie różnorodność opowieści, odmienny ton każdej z nich - mówi producent kultowej Planety Singli, Radosław Drabik.

Premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Można spodziewać się, że będzie to jednej z hitów świątecznej ramówki platformy Canal+. Nową produkcję będzie można oglądać przez satelitę i sieci kablowe na antenie Canal+ Premium oraz w internecie na platformie Canal+ Online.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Gniot na miarę canal +
 3  
Przecież Stuhr obiecał wyjechać z Polski .
 1  
"le cabaret"............
 0