Łukasz Szewczyk16.02.2021 (10:50)6 komentarzy

Osoby LGBT bohaterami nowych programów w Discovery Life

• W dobie ożywionej dyskusji o sytuacji prawnej i społecznej osób LGBTQ+, Discovery Life pokaże poruszające programy o osobach, które zdecydowały się przejść operację zmiany płci.
• W marcu premiera "Sekretów mojego męża" i "Kliniki zmiany płci"
"Kliniki zmiany płci"
Już 2 marca, o godz. 20:50, widzowie obejrzą pierwszy odcinek serii dokumentalnej "Klinika zmiany płci". Program powstał podczas 12-miesięcznej obserwacji pracy prywatnego szpitala London Transgender Surgery. Poznamy w nim osoby, które zdecydowały się poddać operacji zmiany płci. Będziemy śledzić ich losy, zobaczymy jak sobie radzą na każdym etapie tego procesu. Pacjenci opowiedzą o wielu aspektach tej trudnej decyzji - terapii hormonalnej, operacji, ale też kwestii depilacji, coachingu głosowego czy nauki makijażu.
Natomiast od 4 marca, o godz. 20:50, Discovery Life rozpocznie emisję programu "Sekret mojego męża". Poznamy w nim cztery małżeństwa przechodzące ogromny kryzys, ponieważ żony dowiedziały się o skrywanej przez ich mężów od lat tajemnicy - panowie chcieliby stać się kobietami. Po tak szokującym odkryciu, bohaterki muszą zmierzyć się z wachlarzem gwałtownych emocji - od złości, przez rozczarowanie i ogromny żal, do oswojenia z trudną prawdą. Kamery będą śledzić te niezwykłe historie i obserwować z punktu widzenia pań, jak radzą sobie z przemianą najbliższych im osób.

Komentarze (1 - 6 z 6)

o mamo
 4  
To nawet nie programy z osobami LGBT, tylko zwykłe programy o chirurgii.
 4  
Discovery jak zwykle trzyma wysoki poziom.
 3  
Umcia Umcia ja rodzę już mi wody odeszły,więc przyj ?
 4  
Tych ludzi trzeba leczys bo to sa dewiacje sexualne,zaburzenie,czesto z tego bierze sie pedofilia, ta homosexualna,chore to,zboczenie, a to sie promuje,jakby to nie bylo zboczenie, tylko cos normalnego,rece opadaja
 5  
znowu zboczone zboczenia
Borys wódka Butka z piwem PO-KO 28.02.2021 (11:15:36)
 2