Łukasz Szewczyk17.02.2021 (16:59)6 komentarzy

Łukasz Ciechan Ciechański z autorską audycją w radiowej Trójce.

• Na antenie radiowej Trójki debiutuje nowa audycja Łukasza "Ciechana" Ciechańskiego "Cztery strony dźwięku".
Łukasz Ciechan Ciechański z autorską audycją w radiowej Trójce.
- W piątkowy wieczór, po całym tygodniu pracy, wielu słuchaczy oczekuje relaksu ze swoją ulubioną stacją, ale są też tacy, dla których godziny 19.00-22.00 stanowią swoiste przygotowanie do dalszego świętowania początku weekendu. To wpływa na wybór muzyki prezentowanej w audycji, gdzie usłyszeć można najpopularniejsze utwory z różnych regionów świata przy jednoczesnym zachowaniu charakteru Trójki. To naprawdę niełatwe wyzwanie, aby spełnić te dwa warunki jednocześnie, dlatego przykładamy wielką wagę do wyboru muzyki pojawiającej się w programie - mówi Łukasz "Ciechan" Ciechańki. - Wyznacznikiem wyjątkowości brzmień prezentowanych w "Czterech stronach dźwięku" są nieoczywiste dla europejskich odbiorców harmonie, nietypowe instrumenty oraz często nieanglojęzyczne teksty - dodaje dziennikarz.
Łukasz "Ciechan" Ciechański to muzyk, producent video oraz wieloletni prezenter radiowy oraz basista w zespole Wild Pig. Na antenie spędził całe dorosłe życie, zaczynając swoją przygodę z radiem już na pierwszym roku studiów w rozgłośni akademickiej w Warszawie.

"Cztery strony dźwięku" to autorska audycja muzyczna, prowadzona w każdy piątek w godzinach 19:00 - 22:00 przez Łukasza "Ciechana" Ciechańskiego. Założeniem programu jest przegląd zestawień najbardziej popularnych utworów z całego świata i zebranie ich w jednym, trzygodzinnym programie na antenie Trójki. To odpowiedź na poszukiwania przez słuchaczy anteny nieznanych w Polsce lub mało popularnych utworów spoza głównego nurtu.

Komentarze (1 - 6 z 6)

To szał.
3 dni temu badania pokazały 2,1%
Teraz czekamy na dalszy zjazd pisowskiego radioodbiornika:D :D :D
 5  
Ktoś tego pisowskiego szamba jeszcze słucha?
 3  
**** ***
 4  
Uważam, że powinno się przeprowadzić kolejną "akcję alokację" z częstotliwościami Polskiego Radia i sieć nadawczą Trójki (opartą na nadajnikach dużej mocy) oddać PR24. Natomiast Trójkę przerzucić na słabe nadajniki PR24. Dzięki temu misyjne, patriotyczne, poprawnie informacyjne PR24 stałoby się radiem ogólnopolskim. A Trójka byłaby dostępna tylko w miastach, jak obecnie PR24. Na tę Trójkę i tak nie mają na razie pomysłów i stała się radiem dla nikogo (lewaków już nie przyciąga, ale dla konserwatystów takich jak ja jest nadal słaba), natomiast PR24 jako radio w 100% misyjne zasługuje na zasięg ogólnopolski. Wystosuję list do kierownictwa Polskiego Radia i podsunę im ten pomysł.
z patriotyzmem w sercu 18.02.2021 (8:14:34)
 1  
^ ze swoją propagandą nadawałbyś sie do pracy w koreańskiej centralnej telewizji, zamiast w hurtowni.
z pieśnią na ustach 18.02.2021 (13:16:02)
 6  
Dzięki odejściom paru KOlegów, mamy powiew świeżości. Jest więcej rocka i ambitnej muzyki. Słuchalność?
#jebać słuchalność!
;D
 4