Łukasz Szewczyk17.02.2021 (17:16)10 komentarzy

Polsat kręci nowy serial "Kuchnia". Na ekranie Karolak, Dębska, Żmuda-Trzebiatowska, Lubos

• Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polsat - "Kuchnia".
• Twórcy zapowiadają, że nowa produkcja obfituje w zabawne dialogi i aromaty francuskiej kuchni
Tomasz Karolak w "Drunk History - Pół litra historii"
Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji Telewizji Polsat. Serial "Kuchnia" to kolejna komediowa produkcja stacji, która - jak zapowiadają twórcy - dostarzy widzom porcję humoru, jakiej dawno nie było w polskiej telewizji. W rolach głównych zobaczymy Tomasza Karolaka, Marię Dębską, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Eryka Lubosa oraz Patryka Cebulskiego.

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wcieli się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, "Kowalscy kontra Kowalscy". Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego zabawnych perypetii.

Będziemy odkrywać całą gamę wad, zalet, marzeń, aspiracji i słabości bohaterów serialu. Te emocje i pasję przeniosą na ekran m.in. Maria Dębska w roli pięknej pani manager, Eryk Lubos jako charyzmatyczny właściciel, oraz Marta Żmuda -Trzebiatowska czyli właścicielka konkurencyjnej restauracji.

Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które czasem doprowadzają do komicznych katastrof.

Na czele serialowej kuchni stoi Okił Khamidov, który odpowiada za reżyserię oraz scenariusz. Producentem wykonawczym serialu jest Tako Media.

Komentarze (1 - 10 z 10)

oby nie przegłosowali 49 procent polskiej muzyki, bo jeszcze będziemy zmuszeni słuchać śpiewu Karolaka
 5  
Wszędzie Karolak, Polsat Karolak, TVP Karolak, komercyjny teatr Karolak. Nuda nuda nuda. Polska gwiazda, naprzemiennie trzy miny. Lepiej od aktorów jednej miny, ale nadal słabo.
 7  
***** ***
 4  
Niech zacznie je emitować a nie tylko produkować gdzie jest serial Demaskator? Gdzie jest Osaczony, Tatuśkowie. Pasmo komediowe było w środy teraz w soboty myślę ze czas by w soboty były filmy bo z reklamami Mega Hity trwają po 3 lub 4 godziny a rano większość ludzi wstaje seriale komediowe w środę mogli dać po 1 odcinku i potem Komisarz Mama który i tak ma tylko 8 odcinków wiec potem weszły by po 2 odcinki komediowych.
 1  
Już w 2015 roku nabijano się, że Karolak wychodzi już z lodówki ("Świat według Kiepskich", odc. 472 pt. "Gdzie jest Karolak ?").
 9  
Już nie wspominając ze jak będzie długi Mega Hit w poniedziałek to potem Love Island będzie koło północy. MEGA HITY na SOBOTE zresztą na zachodzie normalne jest ze filmy sa w weekend.
 1  
Karolak i Gessler to dwie najbardziej wkurzające mordy w polskim show biznesie
 4  
Taki w sam raz dla mało wymagających osób.
 4  
To ten Pan co sądzi że jest zbyt wielką gwiazdą żeby nosić maseczkę w sklepie jak zwykły Polak.
 2  
Jezeli serial bedzie w polowie tak dobry jak orginał - to bedzie sukces.

6 sezonow orginalu bylo rewelacyjne- ciezko bedzie dorownać urodzie
Elenie Podkaminskaya - no i Karolak to nie Nagiev ale moze się uda:)
 0