Łukasz Szewczyk18.02.2021 (11:21)7 komentarzy

Zmiany w czwartej edycji "The Voice Kids". Oliwier Szot zastąpi Jana Dąbrowskiego

• Pod koniec lutego rusza czwarta odsłona muzycznego show z udziałem dzieciaków.
• W programie nie pojawi się Jan Dąbrowski. Zastąpi go były uczestnik "The Voice Kids".
Oliwier Szot / Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Oliwier Szot / Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Jan Dąbrowski wspólnie z Antkiem Scardiną przed dwie edycje byli komentatorami w "The Voice Kids". Janek przemierzał także Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do występu na muzycznej scenie show. W czwartej edycji programu widzowienie zobaczą Janka.
- "The Voice Kids" to cudowny program, pełen emocji i niesamowitych talentów, który wprowadził mnie do świata telewizji, dając mi ogromną dawkę edukacji. Na nowo poczułem miłość do muzyki, na nowo poczułem dziecięcą radość oraz nauczyłem się nowych rzeczy, poznając cudownych prowadzących, trenerów, producentów, operatorów. Mógłbym teraz kolejno wymieniać te osoby, ale to nie miejsce na rozległe rozprawki. W skrócie - dziękuję Wam koledzy z branży za te dwie piękne edycje. Niestety w tym roku nie uda mi się być częścią tak cudownej sprawy jak "The Voice Kids" - mówi Jan Dąbrowski, po czym dodaje: - Ale nie martwię się, bo wiem, że zastąpi mnie Oliwier Szot - wspaniały, młody chłopak, z niebywałą ilością pozytywnej energii. Trzymam kciuki za niego oraz całą obsadę czwartej edycji programu, a teraz lecę przewinąć pieluchę - wyznał młody tata.


Oliwier Szot i Antek Scardina / Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Oliwier Szot i Antek Scardina / Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Oliwier Szot, który w nowej edycji dołączy do Antka Scardiny i będzie wręczał uczestnikom koperty jest znany widzom dwójkowego show. Jego występy w drugiej edycji "The Voice Kids" cieszyły się ogromną popularnością. Piosenkę "Ulepimy dziś bałwana", którą zaśpiewał podczas Przesłuchań w Ciemno, do dziś wyświetlono ponad 15 milionów razy! 10-latek zyskał również miano najbardziej uroczego uczestnika ówczesnej edycji.Dziś Oliwier ma prawie 13 lat i wciąż zachwyca wszystkich o czym widzowie będą się mogli przekonać oglądając czwartą edycję "The Voice Kids". Program startuje już 27 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 w TVP2.

Komentarze (1 - 7 z 7)

bardzo fajny program, ale ....lepiej jak by był w Telewizji Publicznej a nie Pisowskiej.
 7  
O czym ty piszesz. Każda władza ma swoją telewizję. I to jest zawsze telewizja publiczna. Jak były inne rządy to ideały jakie głosiła publiczna tv były zgodne z rządząca opcją. I tak jest zawsze i na całym świecie. Więc nie pisz więcej już takich idiotycznych komentarzy
 5  
tylko, że do tej pory żadna władza nie posunęła się ze swoją propagandą w publicznych mediach jak to robi PIS
 7  
To są uroki władzy.
Chyba jesteś zbyt młody ze nie pamiętasz jakie bzdury głosiły poprzednie ekipy rządzące w mediach publicznych. Zawsze tak było za czasów komuny,za Wałęsy, Kwaśniewskiego, Komorowskiego. Od zawsze publiczne stacje byly machiną propagandy. I zawsze tak będzie. I tak naprawdę po to obe sa.
 7  
siema @dabfan
widze że jesteś w bojowym nastroju.
Kolega @channel ma racje, żadna władza nie zbeszcześciła instytucji państwowych tak jak pis, w tym tv publiczną i żadna władza nie miała problemów z praworządnością tak jak pis. Wniosek nasuwa się sam.....
 7  
Ja to widzę inaczej. Staram się być obiektywny. I tak jak ty nieznosisz PiS
Ja nie znoszę KOD i wszystkiego co ma podobne myśli i metody.
Ale to nie jest portal polityczny więc temat został zakończony.
 1  
Na pewno pedoboyom z telewizji się spodoba
 1