Łukasz Szewczyk19.02.2021 (11:27)7 komentarzy

Tako Media zmienia się w Polo Media i dołącza do Grupy Polsat

• Polot Media (poprzednia nazwa to Tako Media), jedna z czołowych firm producenckich w Polsce, dołącza do Telewizji Polsat.
• Zaangażowanie w Polot Media jest jednym z etapów realizacji strategii Telewizji Polsat, czyli budowy pozycji lidera zarówno rynku telewizyjnego, jak i produkcji treści wideo.
Polsat - biurowiec
Telewizja Polsat konsekwentnie rozwija swoją pozycję na polskim rynku telewizyjnym, zarówno jeśli chodzi o ofertę kanałów, jak i produkcję kontentu. Zaangażowanie w Polot Media to wzmocnienie segmentu produkcji lokalnych treści telewizyjnych, najchętniej oglądanych przez odbiorców w Polsce. Dzięki temu Telewizja Polsat poszerza swoją ofertę polskich, lokalnych produkcji i zwiększa wybór treści, które są dostarczane widzom różnymi kanałami dystrybucji.
W Radzie Nadzorczej Polot Media ze strony Telewizji Polsat będą zasiadać Zygmunt Solorz oraz Stanisław Janowski. W Radzie Nadzorczej będą również Tamara Aagten - Margol i Okił Khamidov, twórcy Tako Media. W nowym Zarządzie znajdą się Katarzyna Wajda, Katarzyna Koniecka, Małgorzata Pach - Galik oraz Paweł Biniak.

Polot Media (dawniej Tako Media) zajmuje się produkcją programów telewizyjnych od 2008 roku. W swoim portfolio ma kilkadziesiąt produkcji telewizyjnych, w tym seriali, teleturniejów czy programów typu reality show. W minionych latach Tako Media był odpowiedzialne za szereg produkcji na rzecz kanałów Telewizji Polsat, w szczególności takich jak Trudne sprawy, Dlaczego ja, Zdrady, Pamiętniki z wakacji i wiele innych.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Redaktorze Szewczyk, weź się zdecyduj, czy piszesz o Polo Media, czy Polot Media, bo pierwszy artykuł kojarzy się z disco polo.
 8  
Miało być nie "pierwszy", lecz "tytuł artykułu". Machnąłem się chyba przez to, że już ręce człowiekowi opadają, gdy widzi te ciągłe literówki w niemal każdym newsie.
 5  
Tako to firma obok ATM, która odpowiada za wypuszczenie najgorszego chłamu na rynek telewizyjny.
 19  
Polsat kupuje a nowych kanałów brak gdzie tvp dokument plus 2 Eleven sport 4??to maja ostania umowa z cp wracam do canal+
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 20 lutego 2021 o 11:59:19 przez daro00181).
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 20.02.2021 (11:56:43)
 4  
W canal+ zmiana koniec pakietu start+ za pare dn...
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 20.02.2021 (12:17:23)
 1  
My koneserzy disco polo uwielbiamy tę wybitną muzykę. Jest bardzo głęboka, ma poruszające teksty i nade wszystko jest patriotyczna. A lewactwo tylko bezradnie słucha szarpidrutów.
Leżę pod stołem w hurtowni i aż się posikałam (na tipsy nowe).
Tyle w temacie bo lewactwo zrobiło tutaj sracz.

KURTYNA
hurtownik wentylatorów biało-czerwonych 20.02.2021 (17:56:34)
 5  
polot media? nazwa adekwatna! polot ze hej! truuuudne sprawyyyyy, dlaczego ja i inny szajs
 7