Łukasz Szewczyk19.02.2021 (14:17)1 komentarz

"Najgorsze polskie tatuaże" debiutują w TTV

• Na antenie TTV debiutuje wiosenna nowość "Najgorsze polskie tatuaże"
"Najgorsze polskie tatuaże" w TTV
W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których "dziara" to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuażystów. Wyzwania przykrycia "Najgorszych polskich tatuaży" podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty - fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny.
Najbardziej rozchwytywani tatuażyści w Polsce pomogą w pozbyciu się wyjątkowo brzydkich tatuaży. Wiele osób, które do nich przyjdzie ma za sobą kilka nieudanych prób zasłonięcia niechcianej ozdoby na ciele. Często odprawieni z kwitkiem, tym razem o pomoc zgłoszą się do prawdziwych mistrzów w branży. Wszystko po to, by nie musieć już ukrywać swoich tatuaży


Emisja premierowych odcinków programu "Najgorsze polskie tatuaże" w soboty o godz. 22.00 (od 20 lutego 2021 roku) na antenie TTV.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jakoś raz oglądałem 1 odcinek i podobał mi się. Tatuażyści robią dzieła sztuki na brzydkich tatuażach.
Czy TVN24 pozostanie? 26.02.2021 (11:09:51)
 0